motofree.pl- Logo - Opinie

motofree.pl

Opinie (497) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (658)

28 lip 2024
Przesyłka express, cenowo super, przedmiot dobrej jakości. Linka kupiona do peugeot vivacity 3 rocznik 2011 niby nie pasuje bo jest ciut za krótka, ale po małych przeróbkach jest super tym bardziej że nie ma nigdzie oryginalnej linki dla vivacity 125

9 lip 2024
Na stronie przy składaniu zamówienia brak informacji czy produkt jest aktualnie dostępny czy nie. Po zamówienia informacja że brak w magazynie. Zamówiłem specjalnie na wyjazd więc i tak nie przyjdzie w porę a na stronie Nie ma możliwości anulowania zamówienia nie będę pisał maili po prostu więcej nie zamówię

Opinie nt. sklepu motofree.pl

24 lip 2024
24 lip 2024
14 sie 2024
Podczas zamówienia paczki była informacja że paczka będzie u mnie w środę . W dzień dostawy okazało się że paczka do mnie nie została nadana i otrzymam ja w piątek nie dostałem żadnej informacji dla czego i co się dzieje
21 sie 2024
Dzień dobry, niestety wynikło to z zawirowań związanych z kurierami, wysyłaliśmy powiadomienia o opóźnieniach mailowo, także proszę sprawdzić skrzynkę SPAM. Przepraszamy najmocniej za wszelkie niedogodności.
4 sie 2024
Zbyt długi czas oczekiwania
21 sie 2024
Witam, każdy produkt przy dodaniu do koszyka pokazuje informacje czasu wysyłki dlatego należy dokładnie sprawdzić przed zakupem czy czas każdego z produktu jest na tyle satysfakcjonujący, aby go dodać do koszyka i zamówić.
18 sie 2024
Terminy gonią klient zly
21 sie 2024
Kochany kliencie zamówiłeś towar w sobotę i wysłaliśmy go w pierwszy dzień roboczy, czyli poniedziałek, także nie rozumiemy tak niskiej opinii dla naszego sklepu..
19 sie 2024
21 sie 2024
Niestety brak możliwości odniesienia się do otrzymanej opinii, ponieważ nie zostało to opisane. Wykonaliśmy wszystko zgodnie z podanymi informacjami przy produkcie, także przykro nam, że mimo sprawnej transakcji zostaliśmy tak słabo ocenieni.
16 sie 2024
21 sie 2024
Brak możliwości ustosunkowania się do wystawionej opinii.
16 sie 2024
21 sie 2024
Brak możliwości ustosunkowania się do wystawionej opinii.
10 sie 2024
31 lip 2024
10 lip 2024

Zadowolony klient

Witam wszystkich użytkowników, Kupiłem pasek napędowy do Yamahy Majesty 250, który sprawuje się bardzo dobrze. Obsługa i wysyłka praktycznie natychmiastowa szczególnie, że zamawiałem w sobotę po południu. Jestem zadowolony z zakupu i obsługi.
24 cze 2024
Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Błyskawiczna reakcja na korespondencję związaną z kłopotami z odbiorem.
7 lip 2024

100%

Szybką odpowiedź na mail. Wysyłka szybciej niż pierwotne była informacja :) Towar zgodny z opisem.
5 lip 2024

Super kontakt, świetna obsługa, bardzo dobra dostępność towaru i konkurencyjne ceny. Polecam
2 lip 2024

100% polecam

Polecam w 100% Zgodne z oczekawaniami i z opisem. Mega szybka wysyłka. Dobry kontakt.
17 lip 2024
Wszystko zgodne z zamówieniem, szybka wysyłka. Dobra jakość towaru.