motofree.pl- Logo - Opinie

motofree.pl

Opinie (487) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (646)

28 lip 2024
Przesyłka express, cenowo super, przedmiot dobrej jakości. Linka kupiona do peugeot vivacity 3 rocznik 2011 niby nie pasuje bo jest ciut za krótka, ale po małych przeróbkach jest super tym bardziej że nie ma nigdzie oryginalnej linki dla vivacity 125

9 lip 2024
Na stronie przy składaniu zamówienia brak informacji czy produkt jest aktualnie dostępny czy nie. Po zamówienia informacja że brak w magazynie. Zamówiłem specjalnie na wyjazd więc i tak nie przyjdzie w porę a na stronie Nie ma możliwości anulowania zamówienia nie będę pisał maili po prostu więcej nie zamówię

Opinie nt. sklepu motofree.pl

29 wrz 2023
19 paź 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie i zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy obsługa sklepu Motofree.pl
27 wrz 2023
26 wrz 2023
22 wrz 2023
20 wrz 2023
19 paź 2023
Za szybkie dostarczenie przesyłki daję max gwiazdek ale za sam towar tylko 2 .jakość mierna tłumika do wsk 125 połączenie blach okalających wkład szlifowane szlifierką ostre krawędzie i nie zabezpieczone galwanicznie zaraz będzie rdza pozatym ok.
15 maj 2024
Niestety nie odpowiadamy za produkcje towaru, jeśli towar posiada wadę bądź jakość wykonania jest słaba, należy złożyć reklamację lub dokonać zwrotu towaru. Przykro nam, że towar, który Pan otrzymał nie spełnił pańskich oczekiwań i wystawił nam Pan zaledwie dwie gwiazdki... Opinia ta dotyczy jakości obsługi a nie jakości towaru, dlatego ubolewamy nad tym, że tak nisko zostaliśmy ocenieni.
10 maj 2024
Zbyt długi czas oczekiwania, zero powiadomienia mailowego czy telefonicznego, że nie ma towaru na stanie.
15 maj 2024
Przepraszamy najmocniej za niedogodności, weekend majowy spowodował opóźnienia w realizacji ze względu na bardzo dużą ilość zamówień u nas jak i hurtowników. Pozdrawiamy Motofree.pl
17 paź 2023
19 paź 2023
Dzień dobry, zamówienie zostało zrealizowane na drugi dzień roboczy, to oznacza, że wykonaliśmy wysyłkę szybciej niż była ona deklarowana przy zakupie towaru. Dlatego dziwi nas zaniżona opinia w postaci 3 gwiazdek, bardzo zależy nam na pozytywnej opinii dlatego będziemy wdzięczni za zmianę opinii na 5, ponieważ wywiązaliśmy się z deklaracji. Pozdrawiamy obsługa sklepu Motofre.pl