zdrowapaczucha.pl- Logo - Opinie

zdrowapaczucha.pl

Opinie (1512) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2156)

8 maj 2024
Moje kolejne zamówienie, świetny program rabatowy na kolejne zamówienia, ceny w sklepie bardzo konkurencyjne, a towar bezsprzecznie 100 % oryginalny, opakowania, świetnie zamykające się (a wiem co mówię, bo tego typu asortyment często kupuję) Paczucha dobrze zabezpieczona, a szybkość dostawy niemalże na drugi dzień mam w domu, ostatnio dostałam paczkę przypraw gratis, za co wielkie dziękuję, bo używam więc skorzystam. Juz myślę o kolejnym zamówieniu, koleżanki z pracy popróbowały np masła Shea, czy oleju z pestek malin albo kokosowego surowego, już chcą też, więc sklep nie pędzi się ode mnie lub koleżanek 😁🤩

18 paź 2023
Jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia. Mój email został omyłkowo wprowadzony na jakimś etapie transakcji -to nie ja byłam klientką, nie ja zamówiłam i nie ja zapłaciłam. Zaczęłam natomiast dostawać wszystkie maile, faktury, wiadomości z InPost, włącznie z tą ankietą! Mimo wielokrotnych próśb o niespamowanie mnie i kontakt z właściwą klientką (na pewno mieli Państwo nr tel., co sugerowałam), spamowanie mnie nie zostało zakończone, a klientką nie odebrała przesyłki, przez brak reakcji z Państwa strony (o czym również powiadomił mnie inpost). Żądam usunięcia mojego adresu email z Państwa bazy.

Opinie nt. sklepu zdrowapaczucha.pl

17 maj 2024
Szybka dostawa, bardzo dobrze zapakowane. Duży wybór produktów,wysokiej jakości. Polecam serdecznie
AL
Andrzej L.
Wrocław
Paczka wysłana w piątek w poniedziałek rano w punkcie odbioru. Towar zgodny z opisem polecam zakupy.
23 mar 2024
Bardzo szybko otrzymałam przesyłkę, dobrze zapakowana. Kontakt dobry, kurier sympatyczny i grzeczny
Zamówienie dotarło do mnie sprawnie i szybko. Jest zgodne z opisem. Dla mnie ok sprzedwaca, polecam
Produkt zgodny z opisem, atrakcyjna cena , sprawna realizacja zamowienia i szybka dostawa. Polecam.
Przesyłka sprawnie dostarczona i zabezpieczona. Produkt w trakcie spożywania (póki co testowany).
Świetne produkty w dobrej cenie, bardzo dobrze opakowane i szybko przysłane. Wszystko super :-)
JM
Janusz M.
Katowice

Zamówione produkty bezpiecznie dotarły w solidnej paczce a zioło gojnika bardzo dobrej jakości.
11 lut 2024

Olejek z oregano

Zamówione olejki z oregano dopiero będą stosowane, więc trudno powiedzieć czy będą skuteczne
10 gru 2023
Towar zgodny z opisem, bardzo szybka wysyłka, paczka dobrze zabezpieczona. Polecam gorąco!
Szybka wysyłka, dobra komunikacja ,towar dobrej jakości i w przystępnej cenie.Pozdrawiam
15 paź 2023
zabezpieczenie paczki świetnie zapakowana, cena adekwatna do jakości, super na prezent
1 sty 2024
wszystko sprawnie i szybko a w okresie przedświątecznym nie jest to łatwe ;) Dziękuję :)
2 mar 2024
Zamówiłam oleje. Paczka przyszła szybko, cała, wszystko super! Polecam sprzedającego;)
19 paź 2023
Ekspresowa dostawa , towar zapakowany z dbałością o bezpieczeństwo (szklana butelka ),
16 lis 2023
Szybka wysyłka, dobrze zapakowana, kosz bardzo dobrze wykonany, ładnie się prezentuje
10 lis 2023
Bardzo dobra jakość wykonania produktu, zgodność z opisem, jestem zadowolona z zakupu.
29 lis 2023
Robię zakupy tutaj już przez długi okres czasu i jak zawsze jestem bardzo zadowolona.
wszystko jest super, jestem bardzo zadowolony i terminem i obsługą. Gorąco polecam.
Wszytko było na najwyższy poziomie, szybka realizacja, polecam z czystym sumieniem