lash.pl- Logo - Opinie

lash.pl

Opinie (136) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (147)

20 wrz 2024
Szybka wysyłka, szybka dostawa, zamówiłam olejek do rzęs, dali cukiereczek w prezencie, 🎁 bardzo miło dostać takie coś , sam olejek super drugi dzień korzystam , ma przyjemny naturalny zapach , i już na drugi dzień po korzystaniu zauważyłam że rzęski naprawdę zrobiły się mocniejsze 🥹❤️ Dziękuję

27 wrz 2024
Pierwszy i mam nadzieję ostatni raz miałam nieprzyjemność współpracować z tak nieprofesjonalną firmą. Przestrzegam wszystkich którzy cenią sobie dobrą jakość obsługi i szacunek do klienta przed zakupami, nie zasługują nawet na 1 gwiazdkę. Wysyłają co chcą, kiedy chcą. Koszty wysyłki błędne. Taboret zamówimy srebrny, otrzymałam złoty. Firma na medal !

Opinie nt. sklepu lash.pl

10 wrz 2024
10 wrz 2024
9 wrz 2024
7 sie 2024
Zamówienie dotarło na drugi dzień od jego złożenia ☺️ pięknie zapakowane i pachnące 🤩 najbardziej cieszy mnie fakt, że mogę zamówić wszystko czego potrzebuję w jednym miejscu, mam wiele firm do wyboru a jeśli nie mogę się zdecydować dostaję poradę przez telefon ☺️
29 lip 2024
Rzęski bardzo mięciutkie , fajnie grubo tkane w pięknym kolorze Polecam 😊
22 lip 2024
Świetny kontakt. Szybka wysyłka polecam w 100% 🙂
24 lip 2024
Polecam bardzo szybką wysyłka świetny kontakt
26 lip 2024
Polecam z całego serducha 🙂