galeriazapachu24.pl- Logo - Opinie

galeriazapachu24.pl

Opinie (1552) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2451)

6 lis 2023
Zamówienie przyszło bardzo szybko, aż byłam szczerze w szoku. Ładnie zapakowane, bezpiecznie dotarło do celu. Perfumy utrzymują się bardzo długo i nie ma różnicy względem oryginału, więc są idealne jako zamienniki w tak dobrej cenie.

14 lis 2023
Niestety zapach w najmniejszym stopniu nie przypomina tego, którego jest zamiennikiem. Po 5 min od psikniecia na nadgarstek zapachu nie było już czuć. Nie polecam.

Opinie nt. sklepu galeriazapachu24.pl

18 paź 2023
Dzień dobry, podoba mi się trwały zapach perfum, cena (chociaż ostatnio podskoczyła, no ale jak wszystko :), duży wybór perfum. Myślę, że czas dostawy też jest ok (jeśli nie zamawia się w piątek). I fajnie, że są od czasu do czasu rabaty.
23 lis 2023

Miłe zaskoczenie!

Bardzo szybka dostawa, zapachy podobne do orginałów i mam wrażenie, że dłużej utrzymują się niż zamienniki z FM. Cenowo rewelacja. Mały minusik za krzywo poprzyklejane etykietki. Wygląda to mało estetycznie na półce. Pozatym polecam!
20 lis 2023
Wszystko zgodne z zamówieniem. Zapachy bardzo ładne. Zamówiłem kilka tak na próbę, pierwszy raz z tej stronki internetowej. Bo zamawiałem od kogoś innego. I na pewno jeszcze zamówię coś od was.
16 paź 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Perfumy dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem. Zapachy bardzo dobrze imitują orginały, nie pachną bardzo długo jednak za tę cenę jakość jest znakomita.
Bardzo szybka realizacja zamówienia, perfumy ładnie i estetycznie zapakowane, paczka dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniem. Zapachy bardzo ładnie i trwałe. Jestem bardzo zadowolona.
26 lis 2023
To świetna alternatywa dla drogich perfum np z Douglasa i innych perfumerii. Zapachy bardzo mocno zbliżone prawie takie same jak oryginały tylko mniej trwałe zapachy.
MD
Mariusz D.
Krosnowice
Widać że dbanie o klienta to w tej firmie priorytet. Pełna informacja o etapach realizacji, dobre pakowanie i szybka dostawa, to mi się podoba. Ja jestem zadowolony
4 lis 2023
Chciałbym szybciej otrzymywać zamówienia. Czekam już tydzień i nie wiem ile mam czekać. Ale te perfumy bardzo mi się podobają. Jakość jest doskonała
Zapachy są bardzo przybliżone do oryginałów, są trwałe i intensywne. W 100% polecam! Jeszcze na pewno nie raz dokonam zakupów w tym sklepie.
16 gru 2023

Duży pozytyw

Szybka dostawa a do zamówienia , próbki które pozwalają na lepszy wybór kolejnych perfum. Polecam i wrócę w najbliższym czasie ponownie.
28 paź 2023
Jestem zaskoczona trwałością perfum. Długo sie utrzymuje i zapachy nie odbiegaja od oryginałów. Są świetne! Na pewno kupie ponownie
22 gru 2023
Zamawiam już bardzo długi czas i ciągle wracam, produkty świetne, zapach długotrwałe i identyczne z oryginałem a zwłaszcza nr 23 😍
16 paź 2023
Wszystko super, zapachy się utrzymują a paczka przyszła bardzo szybko. To bylo moje kolejne zamówienie i na pewno będą następne!!!
8 gru 2023

Bardzo zadowolona klientka

Odpowiedniki perfum kupuję od kilku lat, zapachy są bardzo zbliżone do oryginalnych, zamówienie realizowane jest bardzo szybko.
8 paź 2023
Przede wszystkim zapach bardzo zbliżony do oryginału, trwały.Szybka dostawa.Na pewno skorzystam jeszcze nie raz z zakupów u Was.
Kolejny raz zamówiłam i się nie zawiodłam. Zapachy piękne i bardzo trwałe. Serdecznie polecam każdemu kto jeszcze nie zamawiał😉
Szybka przesyłka zapachy przepiękne jak orginalne. Cena super. Napewno będę zamawiać i polecać znajomym. Polecam gorąco ❤️❤️❤️
29 paź 2023
Odkąd je poznałam kupuje tylko te ❤️ Fajnie gdyby do zamówień dodawano próbkę innych zapachów. Osobiście polecam z całego ❤️
8 lis 2023
Jestem bardzo zadowolona zapachy długo się utrzymuje.Szybka dobrze zabezpieczone dostawa.Dziękuje bardzo i oczywiście polecam
8 cze 2024
Pperfumki mega,bardzo zbliżone do oryginału mega trwale.Zamowilam już dwa razy i jeszcze nie raz zapewne zamówię😍Polecam!!!