galeriazapachu24.pl- Logo - Opinie

galeriazapachu24.pl

Opinie (1552) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2451)

6 lis 2023
Zamówienie przyszło bardzo szybko, aż byłam szczerze w szoku. Ładnie zapakowane, bezpiecznie dotarło do celu. Perfumy utrzymują się bardzo długo i nie ma różnicy względem oryginału, więc są idealne jako zamienniki w tak dobrej cenie.

14 lis 2023
Niestety zapach w najmniejszym stopniu nie przypomina tego, którego jest zamiennikiem. Po 5 min od psikniecia na nadgarstek zapachu nie było już czuć. Nie polecam.

Opinie nt. sklepu galeriazapachu24.pl

26 lis 2023
Wszystko jest ok.Szybka wysyłka perfumy sztos więc tylko tak dalej i nic nie trzeba zmieniać.Dziekuje i pozdrawiam.
19 lis 2023

Cudeńka

Zamawiam non stop perfumy z tej strony. Zapachy są identyczne jak oryginalne. Zapachy trwałe i piękne 😍 Polecam
18 lis 2023
Wszystko jest ok, bardzo szybka dostawa i dobrze zapakowane od czasu jak się potłukły w dostawie moje perfumy
4 lut 2024
Zapachy rzeczywiście jak orginalne,cena świetna,wysyłka bardzo szybka,dobrze zapakowane.Nic dodać nic ująć.
Ekspresowa wysyłka. Perfumy najwyższej jakości. Na pewno jeszcze nie raz zamowie kolejne zapachy. Polecam
31 maj 2024
Podstawa są same perfumy, liczę na rozszerzenie oferty o Bulgari🙂. Ekspresowa wysyłka, dobrze zapakowane.
28 sty 2024
Polecam , zamówiłam raz i cały czas jestem klientem tej perfumerii, perfumy są po prostu piękne i trwałe
14 paź 2023
Jak zwykle super. Przesyłka błyskawiczna. Zapachy cudowne. Wszyscy zadowoleni 200% polecam serdecznie
27 sty 2024

Polecam!!!

Jak zawsze - bardzo szybka realizacja zamówienia, zamienniki bardzo zbliżone vdo oryginału i trwałe!

próbki za zakupy

Do wysokich zamówień np. powyżej 400/500 zł warto dorzucić próbki zapachowe bestsellerów bądź nowości
25 gru 2023
Uwielbiam ten sklep. Dostawa bardzo szybko, zapachy perfum są trwałe . Serdecznie polecam wszystkim

Po raz kolejny serdecznie dziękuję za ekspresową przesyłkę, cudowne bardzo trwałe zapachy.
2 lis 2023
Perfumy bardzo dobrej jakości,zapach długo się utrzymuje
4 lis 2023
Najmilsza obsługa 😊Ekspresowa wysyłka⚡A perfumki... Niczym nie różnią się od oryginału🔥Boskie!!!
20 lis 2023
Zamówienie zgodne z opisem polecam sprzedawcę, produkt spełnienia dokładnie zapach oryginału!!!
24 paź 2023

Krótko pachną.

Porównałam z tymi, które kiedyś dostałam od koleżanki i te kupione obecnie pachną dużo krócej.
17 lis 2023

Szybkość wysyłki

Podobała mi się szybkość wysyłki, zapachy w stu procentach odzwierciedlają oryginalne zapachy.
2 lis 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Zapachy praktycznie takie same jak oryginalne. Polecam.
Obsługa dotychczasowych zapachów idealna, pozostaje poszerzyć/wymienić niektóry asortyment.

Pozytywna opinia

Polecam zakupy! Zamówienia realizowane bardzo szybko,zapachy trwałe.Jestem mega zadowolona.