rotomshop.pl

Opinie (49) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (160)

22 lis 2023
Polecam zakupy, towar dobrej jakości w przystępnej cenie. Kontakt z biurem obsługi klienta na najwyższym poziomie.

5 maj 2024
Do dnia dzisiejszego przesyłka nie dotarła, kontakt telefoniczny ze strony internetowej nie dostępny w okresie weekend-u. Bedę kontaktował się w dn. 06.05.2024 w celu ustalenia, gdzie obecnie jest zamówiony towar. Jeśli moją wiadomość ktoś odczyta liczę na interwencję. Henryk Baranowski Tel. 603 64 87 92

Opinie nt. sklepu rotomshop.pl

GW
Zamówione nadstawki na palety dobrze zapakowane, szybko dostarczone. Pochwała dla kuriera firmy przewozowej
30 wrz 2024
3 paź 2024
24 wrz 2024
27 wrz 2024
20 wrz 2024
Kompletna porażka, minęło 8 dni od ZŁOŻENIA i OPŁACENIA zamówienia, brak jakiejkolwiek informacji o statusie realizacji. NIE POLECAM i ODRADZAM ZAKUPY.
23 wrz 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię i podzielenie się swoimi uwagami. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z opóźnieniem dostawy i trudnościami w komunikacji. Jednocześnie cały czas staramy się udoskonalać model naszej komunikacji z klientami i mamy nadzieję, że przy następnych zamówieniach unikniemy podobnych trudności. Z poważaniem, zespół Rotomshop.pl
16 wrz 2024
polecam bardzo., pojemniki dobrej jakości z bardzo dobrego tworzywa. dostawa expressowa.
13 wrz 2024
Szybka dostawa i załatwienie sprawy.
13 wrz 2024

20 sie 2024
super
11 wrz 2024
14 wrz 2024
Trudności z komunikacją, telefon ze strony nie działa, numer telefonu który był podany do kontaktu ze sklepem internetowym jest wyłączony, w efekcie towar otrzymany tydzień później z tego co było problemy z terminową dostawą towaru do klientów.
20 wrz 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię i podzielenie się swoimi uwagami. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z opóźnieniem dostawy i trudnościami w komunikacji. Chcemy nadmienić, iż obsługa naszego sklepu obsługuje zamówienia tylko w dni robocze, a zamówienie wprowadzone jest do realizacji w momencie zaksięgowania przelewu od klienta. Jednocześnie cały czas staramy się udoskonalać model naszej komunikacji z klientami i mamy nadzieję, że przy następnych zamówieniach unikniemy podobnych trudności. Z poważaniem, zespół Rotomshop.pl
24 lip 2024

Towar dobrej jakości, przystępna cena, szybki termin realizacji zamówienia. Obsługa klienta na najwyższym poziomie.
1 sie 2024
Szybko i sprawnie
11 wrz 2024
26 lip 2024
Wszysto :)
29 lip 2024
2 lip 2024
Towar bardzo dobrej jakości, dostawa terminowa, kurier profesjonalny i uprzejmy. Polecam!!!
11 lip 2024
9 lip 2024