bajkowypokoik.pl- Logo - Opinie

bajkowypokoik.pl

Opinie (772) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1596)

Jakbym mogła to dałabym 100 gwiazdek niestety mogę dać tylko 5. Dziękuję za ekspresową wysyłkę, produkt który kupiłam wykonanie perfekcyjne. Oraz dziękuję za przepiękną naszywkę z imieniem mojego synka którą dostałam w gratisie i do tego odręcznie napisany list :) Zakup za kwotę poniżej 20 zł nie spodziewałam się gratisu. Będę polecać sklep nie tyle, że za gratis, ale za niespotykane podejście do klienta i produkty. Pozdrawiam serdecznie :)

Bardzo ładny haft. Ręczniczek niestety jak ścierka za kilka złotych z "Biedronki". Może to moja wina bo nie doczytałam, ale nie zakładałam nawet że materiał nie będzie tkaniną bawełnianą skoro ma być to ręcznik dla dziecka. Poliestrowe scierki sprawdzają się może do wycierania kurzu ( choc według mnie nawet do tego nie ) ,a co dopiero jako ręczniczek. Niestety zakup nie jest absolutnie wart ceny.

Opinie nt. sklepu bajkowypokoik.pl

7 sie 2024
2 sie 2024
2 sie 2024
31 lip 2024
31 lip 2024
9 lip 2024
Wszystkie produkty spełniły moje oczekiwania. Bardzo dobrej jakości kołdry oraz poszewki. Szybka wysyłka, ładnie zapakowane. Super prezent niespodzianka dla dziecka - termonaszywka, przyda się na plecak do przedszkola, dziękujemy 😉
18 lip 2024
Dziękujemy bardzo za szybką dostawę bardzo dobrego produktu. W dodatku po rozpakowaniu spotkała nas miła niespodzianka, miły prezent dla córki i jeszcze milszy list od właścicielki. Na pewno wrócimy do sklepu. Szczerze polecam 😊
10 lip 2024
Bardzo dziękujemy za kołderkę i poduszkę dla syna. Igor zachwycony szczególnie prezentem i listem od Pani Agnieszki, która pakowała nasze zamówienie. Polecam w 100%
11 lip 2024
Serdecznie polecam :) produkty są śliczne i bardzo dobre jakościowo. Bardzo miły kontakt, szybka i sprawna dostawa. No i bardzo miły upominek dla dziecka :)
24 lip 2024
Polecamy z całego serca, jeszcze będziemy nieraz zamawiać kołdry i poduszki i dziękujemy za gratisy i miłą karteczkę dla dzieci... Pozdrawiam
8 lip 2024
Według mnie wszystko ok, wszystko szybko, sprawnie.... może zwiększyć asortyment.... Zamawiałam ręcznik z haftem większą ilość wzorów 😊
8 lip 2024
Polecam z całego serca, zamównienie zgodne z opisem na dodatek miła niespodzianka dla córki. Napewno nieraz zamównie z tej strony 😊
29 cze 2024

Polecam serdecznie

Produkt zgodny z opisem. Bardzo ładnie zapakowany, dodatkowo mieliśmy mały gratis do paczki dziękujemy bardzo i serdecznie polecam
MG
Maria G.
Mosina
3 lip 2024
Koldra lekka i cieniutka. W sam raz na cieplejsze dni. To już druga kołdra, którą zakupiłam. Polecam również poduszki.