rzezbyzbrazu.pl- Logo - Opinie

rzezbyzbrazu.pl

Opinie (194) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (537)

6 wrz 2024
Tablo wykonane bardzo dobrze. Pierwsze przesłane uległo uszkodzeniu w trakcie transportu. Bardzo szybkie zalatwiienie wymiany. Bardzo dobry kontakt, niezmiernie miła obsługa. Polecam

Filc w szachach bardzo niskiej jakosci.

Opinie nt. sklepu rzezbyzbrazu.pl

10 lip 2024
Zamówiłem statuetkę orła. Otrzymałem ją w ciągu 3 dni. Kontakt z firmą był bardzo sympatyczny. W celu uniknięcia rozbieżności w szczegółach zamówienia warto omówić go np. telefonicznie. Zniechęcam do zamawiania usługi "pakowanie na prezent".
11 lip 2024
Bardzo dziękujemy za opinię! Pragniemy tylko nadmienić, że usługa "pakowanie na prezent" polega na starannym zabezpieczeniu przedmiotu w kilku etapach. Przedmiot jest najpierw pakowany w pudełko kartonowe wypełnione folią bąbelkową, co zapewnia ochronę przed uszkodzeniami. Następnie pudełko jest pakowane w dekoracyjny papier, zdobione wstążkami, co nadaje mu estetyczny wygląd. Całość jest następnie umieszczana w większym pudełku, które dodatkowo zabezpiecza zapakowany przedmiot na prezent podczas transportu. Dzięki temu przedmiot dociera w nienaruszonym stanie. Pozdrawiamy, zespół rzezbyzbrazu.pl
4 lip 2024
12 lip 2024
Dziękujemy za pozytywny komentarz! 🌟🌟🌟🌟🌟 Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych produktów/usług. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub sugestie, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy Zespół rzezbyzbrazu.pl 🤗
3 lip 2024
12 lip 2024
Świetny kontakt i szybka wysyłka. Jeden mały mankament, mimo że przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona jedna mała część odpadła w transporcie.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
Serdecznie dziękujemy za ocenę naszego sklepu ! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i ciągłego ulepszania naszej oferty. Mamy nadzieję, że będziemy mogli dostarczyć Ci jeszcze więcej pozytywnych doświadczeń w przyszłości. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie! Zespół rzezbyzbrazu.pl ♥️
Bardzo pomocna obsługa. Przepięknie i starannie wykonana rzeźba. Spokojne i pomocne nastawienie Pani pomagającej w realizacji zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu rzezbyzbrazu.pl
"Serdecznie dziękujemy za wspaniałą opinię! 😊🌺 Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że rzeźba oraz obsługa spotkały się z Państwa uznaniem. 🌟💐 Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najlepsze doświadczenia naszym klientom. 🙌 Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie! 🎉🌼"
12 cze 2024