JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5386) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9954)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

27 lip 2024
23 lip 2024
Zamówiłam aceton i jeszcze kilka rzeczy. Od momentu otworzenia paczkomatu śmierdziało acetonem - cała paczka . Gdy otworzyłam paczkę było wszystko zalane acetonem. A pojemnik z acetonem był w połowie pusty.No niestety uważam zakup za średnio udany nie polecam.
18 lip 2024
Lakier który na stronie na zdjęciach wyglądał na ciemniejszy malinowy okazał się być ostrym rażącym różowym, całkiem inny kolor
19 lip 2024
Cześć, dziękujemy za opinię na temat produktu! Jeśli chcesz zgłosić problem z produktem to śmiało napisz do nas na sklep@justnails.pl - pomożemy 🩷
11 lip 2024
15 lip 2024
Cześć Klaudia! 😊 Bardzo nam przykro, że Twoje doświadczenie z naszą obsługą nie spełniło Twoich oczekiwań. Cenimy sobie opinie naszych klientów, dlatego chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o problemie, który napotkałaś. Niestety nie otrzymaliśmy od Ciebie szczegółowych informacji, co uniemożliwia nam dokładne zrozumienie sytuacji. 😔 Prosimy, abyś skontaktowała się z nami pod adresem e-mail sklep@justnails.pl, abyśmy mogli szybko i sprawnie rozwiązać wszelkie problemy z Twoim zamówieniem. Dziękujemy za Twoją opinię i czekamy na wiadomość 😊

Polecam z całego serca!

Otrzymałam zamówienie w mniej niż 24h po jego złożeniu przez co byłam w szoku! Kolejnym zaskoczeniem była zawartość pudełka bo wszystkie przedmioty były przepięknie zapakowane a nawet dostałam gratisy i pyszną krówkę 😍 Dodam jeszcze, że to był mój pierwszy zakup na tej stronie a zdecydowałam się na niego bo wszystkie produkty były tu najtańsze.
25 cze 2024
Dziękujemy za cudowną opinię! 🥰 Cieszymy się, że jesteś zadowolona z szybkiej dostawy i upominków. Mamy nadzieję, że będziesz do nas wracać! 💖
12 cze 2024

Rozlany produkt

Wszystko było śliczne, jak zawsze, jednak zamówiony primer bezkwasowy nie był do końca zakręcony i trochę rozlał się w paczce. Całe szczęście nie dużo, ale jednak tak sie stało. Papierek, którym był owinięty był mokry od produktu.
13 cze 2024
Cześć Magdalena! 🩷 Napisz koniecznie maila na sklep@justnails.pl - dziewczyny zajmą się sprawą 😊
24 cze 2024
Dzień dobry.Uwielbiam tobic na waszym sklepie zakupy.Jest bardzo duzo plusów z mojej strony,zadnych minusów. -bardzo szybka wysyłka -co chwilę sa nowosci na stronie -i oczywicsnie gratisy i pyszne krówki,ktore uwielbiam.
25 cze 2024
Dziękujemy bardzo za opinię 🩷 Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupów w naszym sklepie 🥰
18 cze 2024
Wszystko super. Przez pomyłkę zamówiłam niechciane produkty, korekta wykonana natychmiast, szybka wysyłka, kontakt bezproblemowy. Paczka zapakowana bezpiecznie i do tego estetycznie. Polecam :)
19 cze 2024
Dziękujemy pięknie za opinię 🩷 Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej obsługi 😊
30 cze 2024
Profesjonalne podejście do klienta. Przesyłka nadana błyskawicznie, zamówione produkty zapakowane bardzo starannie. Polecam serdecznie. Na pewno nie były to moje ostatnie zakupy w tym sklepie.
1 lip 2024
Cześć Agnieszka 🩷 Dzięki za super opinię i 5 gwiazdek! Mega się cieszymy, że nasze podejście oraz szybka i staranna wysyłka przypadły Ci do gustu. Zapraszamy ponownie 💅🏻💖
26 cze 2024
Ekspresowa wysyłka. Dbałość o szczegóły przy zapakowaniu produkty. Świetny produkt! Niespodzianka w postaci cukierka. Koperta z rabatem. Więcej nie można chcieć! Dziękuję i pozdrawiam!
22 cze 2024
Bardzo dobry kontakt. Ekspresowa wysyłka. Co do produktu "frez reverse" to myślałam że będzie trochę chudszy więc małe rozczarowanie ale to kwestia,że zdjęcia trudno dokładnie ocenić.
Dziękujemy za 5 gwiazdkową opinię na temat naszej obsługi 💖
17 cze 2024

Godne polecenia !

Zamówienie zostało szybko zrealizowane. Paczka bardzo ładnie zapakowana oraz miłe gratisy do każdego zamówienia :) Firma bardzo dobrze zaopatrzona. Serdecznie polecam wszystkim !
18 cze 2024
Ooo, bardzo nam miło! Dziękujemy pięknie za opinię i polecenie 🩷