JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5386) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9954)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

12 cze 2024
Wysyłka ekspresowa, wszystko estetycznie i dokładnie zapakowane, do tego pyszne gratisy. Nie mogę wyobrazić sobie lepszych zakupów paznokciowych ♥️ dziękuję, że jest taki sklep!
13 cze 2024
Awww, dziękujemy pięknie! 🙈 Zapraszamy ponownie i życzymy smacznej krówki 😍
22 cze 2024
Przesyłka ekspresowa, zamówienie złożone o godzinie 15, a do odbioru w paczkomacie było już na drugi dzień! Wszystko jak zwykle bardzo dobrze zabezpieczone. Krówka pyszna 😀
24 cze 2024
Dziękujemy bardzo za opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej obsługi ❤️
30 cze 2024
Bardzo szybka dostawa pięknie spakowana paczka dokładnie owinięte produkty każdy jeden i gratisy nie spodziewałam się aż tylu gratisów byłam wdzięku dziękuję bardzo😊
1 lip 2024
Cześć! 😊 Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej szybkiej dostawy i pięknego pakowania. Twoje miłe słowa są dla nas ogromną motywacją 🔥
17 cze 2024
Pierwszy raz otrzymałam tak ładnie zapakowaną paczkę. Zamówienie dotarło do mnie bardzo szybko. Produkty dobrze zabezpieczone. Gratis do zamówienia był bardzo miły.
18 cze 2024
Dziękujemy pięknie za opinię 😊 Cieszymy się, że mogliśmy Cię miło zaskoczyć 🩷 Zapraszamy ponownie ✨
11 cze 2024
Niezawodny sklep z akcesoriami do stylizacji paznokci. Zamawiam od samego początku i zawsze zadowolona zarówno z jakości obsługi klienta jak i paczki samej w sobie.
12 cze 2024
Dziękujemy, że jesteś z nami od początku - to wiele dla nas znaczy 🥹 Jest nam bardzo miło, że doceniasz naszą pracę 🩷
7 cze 2024
Serdecznie polecam, zawsze ekspresowa wysyłka, świetne rabaty, duży asortyment, nie raz uratowali mnie błyskawiczną dostawą. Doceniam i polecam każdemu. :)
Dziękujemy za docenienie i 5 gwiazdek! Bardzo nam miło! 🩷
12 cze 2024
Bardzo szybka przesylka i professionalna szybka obsluga klienta. Cudowna przemila pani odpisujaca na maile bardzo szybko strasznie pomocna. Polecam
13 cze 2024
Cześć Alicja! Dziękujemy za opinię i polecenie! ❤️ Bardzo nam miło, że doceniasz naszą obsługę ❤️
26 cze 2024
Bardzo szybka realizacja. Bardzo dużo firm do wyboru i pięknie zapakowana paczka. Wszystko zapakowane tak aby nic się nie wylało i nie stało
27 cze 2024

Petarda

Bardzo szybka przesyłka, przepięknie zapakowane, prezencik od firmy. Dawno nie byłam tak mile zaskoczona. Klient jest dopieszczony i ważny.
5 lip 2024
Cieszymy się, że udało nam się miło Cię zaskoczyć 🩷 Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! 🥰
11 cze 2024
wszystko przyszło w ekspersowym tempie i pięknie zapakowana paczka w różową folię 😍 a w środku miły prezencik polecam serdecznie 💗
Dziękujemy za tak miłą i 5 gwiazdkową opinię 🩷
3 lip 2024
Strasznie mi się podoba wystrój tej paczki jest kolorowo przytulnie i zachęcająco dla klienta żeby kolejną taką paczkę dostać ☺️
4 lip 2024
Dziękujemy za fantastyczną opinię i 5 gwiazdek! 🙈 To dla nas mega ważne, że nasza paczka sprawiła Ci tyle radości. 🥰 Zawsze staramy się, aby nasze przesyłki były wyjątkowe. Czekamy z niecierpliwością na Twoje kolejne zakupy! 💖
19 cze 2024
Bardzo szybki czas realizacji zamówienia, ładnie zapakowane i kompletne zamówienie noi oczywiście przepyszna krówka ☺️☺️☺️
21 cze 2024
Dziękujemy pięknie! Miłego robienia pazów 💅🏻💖

🩷

Paczka spakowana jak dla influencerki - różowy papier, serduszka i krówka🥰 To moje kolejne zakupy i na pewno nie ostatnie😁
18 cze 2024
Dziękujemy za zaufanie! ❤️ Pakując paczuszki zawsze staramy się abyście przy otwieraniu czuły się wyjątkowo 👑
3 lip 2024

Polecam wszystkie produkty w jednym miejscu

Porządnie zapakowana paczuszka, duży wybór produktów z różnych firm. Wszystko co potrzeba w jednym miejscu :)
4 lip 2024
Dziękujemy za 5 gwiazdek! ✨ Miło słyszeć, że u nas znajdujesz wszystko, czego potrzebujesz 🥰 Zapraszamy ponownie!
9 cze 2024

Idealnie

Super produkty w dobrych cenach, pięknie zapakowane z prezentem i mega szybka wysyłka! Polecam z całego serca.
Pięknie dziękujemy za Twoją opinię! Bardzo nam miło! ❤️
18 cze 2024
Bardzo bardzo szybka wysyłka😊 wszystkie produkty pięknie zapakowane aż miło otwierać taką piękną paczkę ❤️
18 cze 2024
Bardzo nam miło czytać takie komentarze! 🙈 Cieszymy się, że podoba Ci się nasz styl pakowania 🩷
23 cze 2024
Szybka wysyłka, różnorodność produktów i marek więc jest w czym wybierać i każdy znajdzie coś dla siebie.
24 cze 2024
Staramy się aby każdy mógł znaleźć u nas produkt, który spełni jego oczekiwania. Dziękujemy za 5⭐️ i wybór naszego sklepu ❤️
9 cze 2024
Polecam! Szeroki wybór produktów, dobre cen, a przesyłka zapakowana przecudownie. Jestem mega zadowolona!
10 cze 2024
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej usługi! 😊 Staramy się aby paczuszki były zawsze pięknie zapakowane, więc jest nam bardzo miło, że to doceniasz 🩷
20 cze 2024

Szczerze polecam

Swoją przesyłkę otrzymałam bardzo szybko, wszystko było w komplecie, a także pięknie zapakowane. Polecam
21 cze 2024
Dziękujemy za polecenie 🥰 Jest nam bardzo miło, że nas wybrałaś 🩷

Koniecznie proszę robić zakupy

Szybka realizacja zamówienia, pięknie opakowane no i pyszna krówka jako gratis. Nic tylko robić pazy ❤️
Taka opinia to miód na serce 💓 Dziękujemy bardzo 🩷