JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5388) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9976)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

21 cze 2024
Moim zdaniem frez ma za długi trzonek, przez co nie da się go poprawnie używać ponieważ "drży" , jest to niekomfortowe dla mnie jako stylistki, a przede wszystkim dla klientki.
11 lis 2023

Polecam serdecznie. Zawsze jestem zadowolona z zamówienie

Bardzo podoba mi się szybkość z jaką paczuszka przychodzi. Jakość zapakowania zamówienia też jest bardzo na plus. Widać, że jest to wszystko dopracowane i z sercem pakowane. Dzięki temu nigdy nie mam wrażenia, że muszę koniecznie sprawdzić czy wszystko co zamówiłam zgadza się z zawartością 😉 Miłym akcentem na koniec jest oczywiście króweczka z logiem, koperta z rabatem oraz ten papier i pianeczki w serduszka ❤️ często wyposażam swój salon w produkty, które znajdę na stronie. Swoją drogą bardzo duży wybór asortymentu, ogromna baza produktów. Polecam serdecznie
Jestem ogromnie zadowolona zarówno z szybkiej dostawy jak i jakości produktów. Mam jedynie małą sugestię co do prezentacji produktów na stronie. Przydałoby się więcej zdjęć prezentyjacych dany produkt, bo w przypadku np. baz i żelu w butelce firmy excellent pro, która jest stosunkowo nowym odkryciem i trudno znaleźć cokolwiek na ich temat w internecie, trudno jest dokonać wyboru jeśli chodzi o kolor
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cześć Magda 😊 Dziękujemy za opinię i sugestię! Aktualnie pracujemy nad nową stroną, więc jak tylko ruszy, zakupy z JustNails staną się jeszcze przyjemniejsze 💚
14 lut 2024

Extra krówka! :)

Prośba JN o wystawienie opinii przed otrzymaniem paczki to zły pomysł :) Teraz już mogę się wypowiedzieć, jak już dostałam przesyłkę. Wszystko w środku było ładnie zapakowane, niczego nie brakowało. Niestety jeden produkt jest wadliwy (z winy producenta, co nie zostało zweryfikowane przed wysyłką) ale na szczęście Pani z Obsługi Klienta zareagowała szybko i jesteśmy w drodze rozwiązania problemu.
3 sty 2024
Paczucha piękna, szybko, sprawnie i fajny gratis w postaci kodu rabatowego na następne zakupy plus bezpłatne lekcje online. Aaa i jeszcze naklejki dostałam 😀 Doceniam i polecam! ♥️

Sklep OK

Opinia pozytywna jeżeli chodzi o sam sklep, szybka przesyłka pięknie zapakowane, Towar negatyw: zamówione produkty konkretnie lakiery Yoshi - ja rozumiem, że zdjęcia kolorów mogą się różnić ale nie aż tak. Zamówiłam na próbę - nigdy więcej. Towar pozytyw: lampa wspaniale się sprawdza godna polecenia, lakiery Makear oraz Boska cudowne, wspaniała pigmentacja, konsystencja i cudne kolory.
Jesteście niesamowici!!! Zależało mi na szybkiej dostawie ale Wasza organizacja oraz chęć pomocy była ponad moje oczekiwania! Komunikacja mailowa czy na insta jest tak szybka,że czyjeś się jak klient VIP! :) Polcemam JustNails nie tylko ze względu na wspaniałe i zróżnicowane produkty ale za współpracę z fantastycznymi ludźmi! Takie zakupy to przyjemność! Pozdrawiam!
24 kwi 2024
Uwielbiam te różowe paczuszki! Zamówienie dotarło ekspresowo, pięknie zapakowane i dziękuję za pyszną krówkę :) Bardzo polecam ten sklep- szeroki asortyment, zawsze znajduję, to co akurat potrzebuję i paczki mogę się spodziewać już na drugi dzień. Dodatkowo każdy produkt jest odpowiednio zabezpieczony, więc wszystko przychodzi w idealnym stanie.
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
25 kwi 2024
Dziękujemy Milena za cudną opinię! 🩷 Zawsze staramy się żeby paczuszki były pięknie zapakowane i trafiały jak najszybciej do nowych właścicielek 🤭
21 lis 2023
Nie pisze nigdy opinii ale tym razem muszę, zamawiam tylko z JustNails wszystko w jezdnym miejscu, kontakt z obsługa klienta na najwyższym Poziomie, wysyłka expresowa czasem się zastanawiam jak to możliwe że się udaje tak szybko paczka zawsze kolejnego dnia u mnie :) produkty pięknie zapakowane bardzo staranie i uroczo. Polecam bardzooo!
To już moje kolejne zamówienie na Państwa stronie. Jestem ogromnie zadowolona, polecam każdemu zakupy w tym miejscu! Wszystko dokładnie i PIĘKNIE zapakowane, robiłam większe zakupy na sporą kwote i nie było problemu z dodatkowym rabatem, a ilość gratisów przerosła moje oczekiwania. C U D O W N Y sklep, prowadzony przez wspaniałych ludzi!