JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5388) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9976)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

To już moje kolejne zamówienie na Państwa stronie. Jestem ogromnie zadowolona, polecam każdemu zakupy w tym miejscu! Wszystko dokładnie i PIĘKNIE zapakowane, robiłam większe zakupy na sporą kwote i nie było problemu z dodatkowym rabatem, a ilość gratisów przerosła moje oczekiwania. C U D O W N Y sklep, prowadzony przez wspaniałych ludzi!
25 paź 2023
Wszystko uroczo i czysto zapakowane 🩷 Najwieksza radocha z wypełnienia i magicznie znikającej krówki. Dziękuję za wszelkie live, które pomagają w wyborze produktów. Dziękuję także markom za rabaty, które naprawdę zachęcają na zakupy. Wychodzi taniej niż w sklepach 🩷 Jesteście cudowni. Ps. Rozwijajcie się dalej i trwajcie na rynku.
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Ślicznie dziękujemy, mamy najlepsze klientki ❤️❤️
23 kwi 2024
Na justnails składałam już wiele razy zamówienie, ZAWSZE przychodziły dopracowane na 100% a produkty miały naprawdę fajna jakość. Niestety tym razem po raz pierwszy żel przyszedł mi odrobinkę rozlany ale szkoda jest na tyle mała że to "zignorowałam". Just nails to jedna z moich ulubionych stron gdzie kupuje paznokciowe rzeczy :-)
26 kwi 2024
Cześć Anita! Bardzo dziękujemy za zaufanie ❤️ Staramy się by nasze paczuszki trafiały do Was zawsze w super stanie, ale czasami mogą zdarzyć się takie sytuacje 😔 Paczuszki przebywają długą i nierzadko trudną podróż. Jeśli z produktem jest coś nie tak to koniecznie napisz na sklep@justnails.pl. Z chęcia Ci pomożemy! 🩷
11 lis 2023

Bardzo polecam

Przesyłka doręczona bardzo szybko. Produkty zapakowane pięknie, po otwarciu pudełka bardzo miłe zaskoczenie. Wiele firm mogłoby brać przykład. Niby to tylko przesyłka z kilkoma lakierami, ale ja jako klient poczułam się "dopieszczona" otwierając przesyłkę. Widać, że klient jest u Was na 1 miejscu - doceniam. Tak trzymać!
15 maj 2024

Najlepszy sklep internetowy dla stylistek i nie tylko ❤️

Z JustNails zamawiam bardzo często asortyment do salonu i powiem szczerze, takiego wyboru i szybkiej wysyłki produktów chyba nigdzie nie widziałam 😊 uwielbiam różnorodność, jeśli chodzi o produkty, nowości takie, że chciałoby się kupić wszystko 🥲 opcja płatności ratalnych też na duży plus. Polecam serdecznie ❤️
16 maj 2024
Oooo, dziękujemy pięknie Magda! 💖 Bardzo nam miło czytać takie słowa 🥹
To moje pierwsze zamówienoe z waszej firmy i już wie., że wrócę po więcej 😁. Niezwykle szybka dostawa. Paczka tak uroczo zapakowana, że miałam wrażenie, że otwieram prezent☺️ Poza tym komunikacja ze strony firmy 10/10. Maile na bieżąco z aktualnym stanem zamówienia. Dziękuje i pozdrawiam ekipę Just Nails
13 paź 2023
Frez do ściągania masy jest super, ostry, szybko pracuje ale mam problem ze zwężoną końcówką. Owa końcówką słabo ściąga mase jeśli chce tylko nią opracować np: zapowietrzenie odciąć. Może to kwestia wprawy z frezem ale na daną chwilę mam z tym problem tak jak by nie był wystarczająco ostry w tym obrębie.
2 gru 2023

Polecam, często kupuję

Zawsze szybka dostawa, jeśli coś ma się przedłużyć to kupujący jest o tym wcześniej poinformowany, przesyłka bezpiecznie zapakowana, nic nigdy nie uległo zniszczeniu, bardzo często miłe gratisy w przesyłkach, produkty wysokiej jakości, dobry kontakt ze sprzedającym. Same plusy, polecam 😊
Produkty świetnej jakości, topy należą do moich ulubionych i kupowałam już któreś z kolei opakowanie, tak że tutaj nie ma co dużo pisać. Ogromny plus za sposób pakowania- absolutny strzał w 10! Nigdy jeszcze nie dostałam tak pięknie zapakowanej paczki, bardzo dziękuję :)
Serdecznie polecam każdemu zamawianie produktów z tej strony przede wszystkim ,ponieważ przesyłka jest ekspresowa ale również bardzo szybko można otrzymać pomoc przez e-mail 🥰dodatkowo Panie, które pomagają rozwiązywać problemy drogą mailową są przemiłe i bardzo pomocne😄

Mega polecajka

Paczka wysłana niesamowicie szybko :) a to jak zostały spakowane produkty to poezja, wszystko ładnie spakowane, ułożone, nic się nie rozlało. Dodatkowo gratisy, a krówka dodała kropkę nad i :) Mega polecam, uśmiech nie schodzi z twarzy przy otwieraniu takich paczek :)
23 lis 2023
Jedna rzecz z zamówienia mnie rozczarowała, a mianowicie YOKABA - X-PREP - dehydrator. Sugerowałam się przy zakupie zdjęciem na stronie, które przedstawiało produkt z pompką, jako wygodnym dozownikiem. Jednak opakowanie zostało zmienione, przez co byłam zaskoczona :/
7 lut 2024
Zamówiłam pierwszy raz paczuszka szybko przyszła jak otworzyłam byłam w szoku wszystko pięknie zapakowane tak różowo ślicznie naprawdę szacunek za pracę jaką wkładacie w wysyłki aż miło się robi jak się otwiera taka paczuszke pozdrawiam i polecam z całego serducha
19 paź 2023
Najlepsza obsługa z jaką się spotkałam. Bardzo duża staranność w przygotowaniu zamówienia. Wszystko przemyślane, spójne i dopracowane. Sposób w jaki zamówienie jest zapakowane za każdym razem cieszy oko. Bardzo szybki czas realizacji zamówienia również na duży plus.
17 paź 2023
Przypadkiem natrafiłam na JystNails na insta. Zdecydowałam się na pierwsze zakupy i się nie zawiodłam. Paczucha przepięknie spakowana a produkty najwyższej jakości. Teraz zamówienia to co miesięczna rutyna. A paczucha zawsze zaskakuje jakimś gratisem polecam na 100%
Bardzo profesjonalny sklep. Przede wszystkim obsługa klienta na najwyższym poziomie zarówno pod względem komunikacyjnym jak i realizacji zamówienia. Towar wysłany ekspresowo, bardzo dobrze zapakowany, jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam z całego serca💋
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cześć Angelika 😊 Mega się cieszymy, że doceniasz naszą pracę i szybkość wysyłki. Dbamy o każdy detal, abyś była zadowolona. Dzięki za polecenie i czekamy na Ciebie z nowymi produktami ❤️
10 paź 2023
Brakuje opcji w sortowaniu na dane marki produktow. Jest opcja najtansze itd. Ale nie znalazlam opcji np. W zelach zeby pokazalo tylko i wylacznie zele dalej marki co szukalam. Strona jest super duzy asortyment ale mozna sie pogubic w wyszukiwaniu produktow.
28 kwi 2024
super, wszystko co potrzebowałam było na jednej stronie, bardzo fajnie że macie tyle kodów rabatowych, jedyne co brakuje to produktów marki indygo i żeby na stronie można było stworzyć swoje konto, żeby widziało się co jest w koszyku bo często to ucieka 🎀
30 kwi 2024
Dziękujemy za opinię! 😊 Niedługo będzie nowa strona, a wraz z nią możliwość zalogowania się do konta 🩷

Przesyłka

Największe wrażenie robiła starannie zapakowana paczka, jej estetyczny wygląd, zabezpieczenie produktów ślicznymi rozpuszczalnymi piankami w kształcie serduszek. Miłym akcentem także była piernikowa krówka, która umilała całe wrażenie otwierania paczki.
Jestem pozytywnie zaskoczona, że paczka przyszła tak szybko . Byłam informowana o każdym kolejnym etapie, wszystko ładnie, estetycznie zapakowane. Ogromnym atutem był Prezent, za który bardzo serdecznie dziękuję. Nie mogę się doczekać kolejnych zakupów.