JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5388) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9976)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

Mega szybka realizacja mimo Black friday. Super promocje, piękne opakowanie do tego, naprawdę jestem miło zaskoczona i na pewno będę wracać i polecać !
22 paź 2023
Tym żelem zrobiłam sobie paznokcie wczoraj, nakłada się bardzo dobrze i przy piłowaniu nie ma tak dużo pyłu. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolona .
3 sty 2024
Znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz jako stylistka ❤️❤️ pięknie zapakowane paczki aż szkoda wyciągać z nich te wspaniałości ❤️❤️ polecam w 100%
3 lis 2023
Uwielbiam zakupy w justnails za szeroki wybór produktów, szybką wysyłkę i gratisy które zawsze czekają w paczuszce ❤️ no i oczywiście pyszne krówki 😊
28 sty 2024
Złożyłam zamówienie i już po chwili dostałam informację, że zostało wysłane - coś pięknego! Pakowanie super, prezent również, a krówka - przepyszna!
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, bardzo szybka realizacja i dostawa zamówienia, całe zamówienie się zgadza oraz było ślicznie zapakowane. Polecam!
Przesyłka ekspresowa. Wszystko super zapakowane. Doceniam owinięcie paczki streczem co uchroniło przed przemoczeniem (akurat są duże opady śniegu)
29 lis 2023
Świetna obsługa i fajni ludzie , Jestem mega zadowolona , ponieważ zamawiam do Niemiec i nie ma problemu by ta paczka była u mnie za 3 dni Polecam
Polecam ❤️ Przepięknie zapakowana paczuszka.Towar zgodny z zamówieniem Wszystko starannie przygotowane ,piękna kolorystyka i jeszcze prezencik . 😍
Zalety: Szybka dostawa , pięknie zapakowane produkty, gratis do zamówienia . Uwielbiam oglądać Panią Justynkę :)) Serdecznie pozdrawiam całą ekipę

Polecam!

Szybka wysyłka pomimo okresu promocyjnego. Produkty świetnie zapakowane/zabezpieczone i świetnej jakości. Wszystko się zgadza z opisem na stronie.

Polecam!!

Przysylka mimo black friday pięknie zapakowana, z najwyższą starannością. Zamowienie złożone w niedziele wieczorem, a w poniedziałek już wysłane.
22 lis 2023
Zawsze świetna jakość produktów i solidnie zapakowana paczka. W sklepie Justnails.pl robiłam zakupy już nie pierwszy raz i na pewno nie ostatni!
29 paź 2023

Bardzo polecam zakupy w Justnails❤️

Bardzo polecam zakupy w Justnails.Fantastyczni ludzie, różnoraki asortyment w jednym miejscu,expresowa wysyłka, pięknie spakowane paczki❤️❤️❤️❤️
21 lis 2023
Dałam ocenę bardzo dobrą za zawsze szybka wysyłkę ale przyszedł mi zniszczony pędzelek, gdybym nie umiała go naprawić moja ocena byłaby niższa
9 lut 2024
Wszystko wporządku ale wstrzymana wysyłka za granicę dużo utrudnia i że nie idzie założyć konto mam nadzieję że za niedługo wszystko powróci ❤
Zamówienia zostały zrealizowane bardzo szybko, a paczka dopracowana w każdym szczególe. Jestem bardzo zadowolona stąd taka ocena, a nie inna.
6 maj 2024

👍

To już moje kolejne zamówienie na JustNails i jak zawsze wszystkie produkty się zgadzają, a wysyłka nawet jeszcze tego samego dnia. Polecam❤️
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
7 maj 2024
Dziękujemy za opinię 🩷
6 lis 2023
Zamówienia są realizowanie ekspresowo . Zapakowanie i zabezpieczone na 6 . Jak najbardziej polecam zakupy w just nails . Szeroki asortyment .
Najbardziej podobało mi się to w jaki sposób zapakowana była paczka, duży wybór produktów, szybka wysyłka i przejrzysta strona internetowa.