JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5389) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9982)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

13 sty 2024
Zamówienia przepięknie starannie zapakowane. Realizacja jest ekspresowa co bardzo mnie cieszy , wiem że zawsze wszystko otrzymam na czas .
31 gru 2023
Moje pierwsze zakupy w Just Nails, jestem bardzo zadowolona. Przesyłka dotarła szybko mimo, że składałam zamówienie w okresie świątecznym 🙂
13 gru 2023
Bardzo szybka wysyłka. Pięknie zapakowane zamówienie i do tego mini upominek w formie naklejek i krówki. Bardzo miłe zaskoczenie. Polecam!
10 gru 2023
Jak zwykle wszystko pięknie zapakowane i tak aby nic się nie stało z zamówionym produktem podczas wysyłki. Najlepsza krówka jaką jadłam 😍😍
Jestem bardzo zadowolona z zakupów! Pięknie zapakowana przesyłka skradła moje serce 😍 paczkę od JustNails zdecydowanie zrobiła mi dzień!
10 lis 2023
Wszystko przyszło. Ładnie zapakowane i podobał mi się sposób zabezpieczenia produktów. Miły gest w postaci rabatu, krówki i drobiazgu☺️ 🥰
1 lis 2023
Jeszcze nigdy nie dostałam z taką starannością zapakowanej paczki. Czysta przyjemność z zamawiania. A sprzęt najwyżej jakości. Dziękuję!
21 paź 2023
Niestety zdjęcia kolorów odbiegają od rzeczywistości. A po samym otworzeniu butelki i zawiedzeniu się kolorem nie można ich już zwrócić.
1 kwi 2024

cud miód

najlepsze ceny, bardzo szybka wysyłka i pięknie zapakowane dodatkowo znalazłam produkt który dawno był wyprzedany jestem mega zadowolona
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Dzięki Sandra za 5 gwiazdek i do zobaczenia na JustNails 🩷
28 sty 2024
Szybka wysyłka, pięknie zapakowane, można znaleźć wszystko czego sie potrzebuje do stylizacji paznokci,zakupy tutaj to sama przyjemność.
17 gru 2023

Tego Właśnie Szukasz Dla Swoich Paznokci

Takich tipsów czy przedłużenia szukałam, są świetne. Łatwe w obsłudze, szybkie i nie trzeba się nadwyrężać. Po prostu numer 1 dla mnie.
26 lis 2023
szybka wysyłka, miła niespodzianka w postaci gratisu przy nie drogim zamówieniu, pięknie zapakowana paczuszka no czego chcieć więcej? ;)
20 lis 2023
Mega szybka realizacja zamówienia z wysyłką za granicę! Jestem zachwycona asortymentem. Gorąco pozdrawiam i życzę dużo zdrowia I radości
31 paź 2023
Polecam z całego serducha sklep. Jeszcze nigdy nie miałam żadnej pomyłki. Produkty Super jakości. Ekspresowa dostawa. Oby tak dalej😘
21 paź 2023
Zawsze szybka wysyłka, wszystko pięknie i solidnie zapakowane, zawsze wszystko się zgadza. Bardzo duży wybór produktów. Gorąco polecam 😊
19 paź 2023

Polecam z całego serducha..❤️

Polecam z całego serducha... Paczuszka przyszła pięknie zapakowana oraz w ekspresowym tempie ❤️dziękuję ❤️❤️❤️❤️❤️na pewno będę wracać 😊
17 paź 2023
Wszystkie produkty zgodne ze zdjęciami na stronie, przesyłka zawsze super zapakowana bez żadnych wad, wszystko sprawnie na czas. Polecam
29 maj 2024
Szybkość wysyłki i jakość zapakowania są super! Kontakt rewelacyjny! Świetnie ze pojawiły się akcesoria do pediciure ( będą kapturki?)
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
3 cze 2024
Bardzo miło nam się czyta opinie jak ta 🥹 Dziękujemy! 🩷 Nasza oferta się stale poszerza, więc warto śledzić naszą stronę i zakładkę "Nowości" 😊
Wszystko od Just Nails jest super. Produkty zawsze dobrze zapakowane i pomimo Black Friday szybko wszystko zostało spakowane i wysłane
4 lut 2024
Zamówienie szybko wysłane, pięknie spakowane i niespodzianki w środku, za co dziękuję. Skorzystam na pewno jeszcze nie jestem raz ☺️ .