JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5389) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9982)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

Rewelacja

Uwielbiam robić tu zakupu, wysyłka ekspresowa, sympatyczna obsługa, pięknie wszystko zapakowane 🥰
21 sty 2024
Szybka wysyłka produkty tez super oprócz dual form z boskiej nails formy idą w dół tworząc szpon
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cześć Marta 💜 Cieszymy się, że obsługa zamówienia była super!
16 sty 2024
Najlepsza hurtownia w całej Polsce 💚 zawsze szybko, dokładnie dużo Firm w jednym miejscu. Kocham
Bardzo miła i fachowa obsługa Ale przede wszystkim szybka realizacja zamówienia pozdrawiam Iwona
21 lis 2023
Ogromnie polecam! Wszystko szybko sprawnie! Jestem bardzo zadowolona! Cały czas wracam po więcej
16 lis 2023
Polecam w 100% , jestem bardzo zadowolona, wszystko mega sprawnie, pięknie zapakowane, dziękuję .
5 cze 2024
Polecam! Towar pieknie zapakowany ..szybko i bezproblemowo..polecam serdecznie i napewno wrócę..
5 cze 2024
Dziękujemy za zaufanie! 😊 Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupów w naszym sklepie 🩷
Przesyłka przyszła do mnie turbo szybko . Zapakowanie przepięknie i bez żadnych uszkodzeń ❤️❤️❤️
Cześć Weronika! 😊 Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej obsługi ❤️
Jestem mega zaskoczona pięknie zapakowane i tak szybko przyszło zamówienie 1 dzień i jest super
Cześć Wirginia 💜 Dzięki za zaufanie i ciepłe słowa 🔥

Mega super

Szybko, pilnie zapakowane aż miło i wszystko tak jakbym chciała - do takich miejsc się wraca <3

Dziękuję 😘

Szybka wysyłka ,prześliczne pakowanie ….jestem stalą klientką 😁 Nic bym nie zmieniła ,dziękuję 😘
Jak zwykle wszystko super, jestem zadowolona, szczególnie ekspresową wysyłką ❤️ lubię tu wracać
16 sty 2024
Jak zawsze 100% zadowolenie. Paczka szybko wysłana oraz pięknie zapakowana, że szkoda otwierać 🩷
Najlepsze produkty zawsze są dostępne:) ekspresowa wysyłka i wszystko zawsze pięknie zapakowane
6 sty 2024
Paczka zapakowana jak zwykle pięknie. Bardzo szybka wysyłka, jak zawsze. Polecam z całego serca.
tak szybkiej dostawy nie mam nigdy w żadnym sklepie, polecam każdemu i sama regularnie zamawiam!
24 lis 2023
Jak zawsze ślicznie zapakowana paczka , fajnie byłoby widzieć opinie innych pod danym produktem
11 lis 2023

Jestem zadowolona

Szybka wysyłka jak i dostawa. Zamówienia ładnie zapakowane i kod rabatowy do każdego zamówienia.
19 paź 2023

Lakiery

Serdecznie polecam, bardzo szybka wysyłka ☺️ Paczuszka pięknie zapakowana, warto robić zakupy ❤️
11 paź 2023

Fajny sklep

Na plus: bogaty asortyment, na minus: zbyt ogólna wyszukiwarka, brak filtrów i szybkich zwrotów.
21 lis 2023
Już niebawem nowa platforma sklepu i system do szybki zwrotów❤️ #ulepszamy🚀