8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3513) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9682)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

KF
Kris F.
Wrocław
Dziękujemy za ocenę. : )
8 lip 2024
Dziękujemy za pozytywną opinie. : )
5 lip 2024
Ślicznie dziękujemy za ocenę. : )
5 lip 2024
Dziękujemy za ocenę! Zapraszamy ponownie. : )
4 lip 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę. : )
7 lip 2024

Brak realizacji

Powiadomienie o przyjęciu zamówienia było ostatnia wiadomością. Teraz dostałem pytanie czy mi się podobało jak mnie obsłużono. Niestety ale nie mam pozytywnych myśli do przekazania skoro nie miałem styczności z innymi wiadomościami czy choćby kontakt z zamówieniem.
8 lip 2024
Dziękujemy za opinie i komentarz. Najmocniej przepraszamy za niedogodności. Faktycznie mieliśmy problemy techniczne, przez które klienci - w tym także Pan - nie otrzymywali powiadomień o dostarczeniu towaru do sklepu. Widzimy w systemie, że zostało to już zaktualizowane. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy.
9 lip 2024
Nie otrzymałem żadnej wiadomości, że towar dotarł do sklepu - ani na miala, ani SMS-em.
10 lip 2024
Dziękujemy za opinie i komentarz. Najmocniej przepraszamy za niedogodności. Faktycznie mieliśmy problemy techniczne, przez które klienci - w tym także Pan - nie otrzymywali powiadomień o dostarczeniu towaru do sklepu. Widzimy w systemie, że zostało to już zaktualizowane, a termin odbioru przedłużony. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy.
GG
Grzegorz G.
Radomsko
10 lip 2024
Nie otrzymałem przesyłki a obiecano 3 dni temu
11 lip 2024
Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z nieotrzymaniem przesyłki. Prosimy o przesłanie szczegółów dotyczących zamówienia poprzez wiadomość e-mail. Postaramy się wówczas zweryfikować sprawę i jak najszybciej znaleźć rozwiązanie tego problemu.
7 lip 2024
8 lip 2024
Dziękujemy za ocenę! Jeśli jest coś, co mogliśmy Pana zdaniem zrobić lepiej, będziemy wdzięczni za informacje. : )
6 lip 2024
8 lip 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Bardzo zależy nam na zrozumieniu, co poszło nie tak. Staraliśmy się sami wywnioskować, co może być powodem tak niskiej oceny, ale nie widzimy żadnej korespondencji w tej sprawie. Prosimy o kontakt, abyśmy mogli naprawić sytuację.
30 cze 2024

Szybko bezproblemowo

Szybka i jak zwykle bezproblemowa realizacja zamówienia. Korzystna cena. Na minus, że do paczkomatu trzeba dopłacać nawet jeśli zamawia się na dużą kwotę, która w innych sklepach daje zupełnie darmową przesyłkę (w tym zamówieniu korzystałem z kuriera - darmowego, ale gdybym chciał Paczkomat, to musiałbym zapłacić dodatkowo)
1 lip 2024
Dziękujemy za pozytywną ocenę! Przekażemy Pana uwagi dalej, każda opinia jest dla nas bardzo ważna. : )
29 cze 2024

Bardzo dziękuję za pomoc w doborze właściwego obuwia

Bardzo dziękuję za konsultacje Panu, który pomógł mi dobrać właściwe obuwie na wysokogórski trekking. W związku z tym, że 4 miesiące temu miałam operację śródstopia nie było to łatwe zadanie. Wielka kultura, życzliwość i cierpliwość tego Pana są wartością dodaną. Zakupy robiłam w Sklepie 8a koło Arkadii w Warszawie
1 lip 2024
Dziękujemy za ocenę! Postaramy się przekazać dobre wieści naszemu koledze ze sklepu! : ) Mamy nadzieje, że buty będą Pani długo i dobrze służyć na wielu wyprawach! : )
IK
Ida K.
Łódź
13 cze 2024
Ekspresowa wysyłka zamówienia i generalnie bardzo sprawna automatyczna obsługa. Nie było potrzeby dopytywać o zamówienie. Jedyne na co mogę narzekać to na wyszukiwarkę. Wiedziałam jakie buty chcę, a mimo tego nie było łatwo ich znaleźć. Mam nadzieję, że będzie ulepszona. ;)
13 cze 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie! Zapraszamy ponownie! :)
21 cze 2024
Sandały bardzo wygodne. Jedyne co to na wejściu pani obsługująca klientów nie nadaje się na to stanowisko. Nie zadowolona, naburmuszona, mina jak stłuczony kot! Natomiast kadra męska tego sklepu na 5+
24 cze 2024
Pięknie dziękujemy za wysoką ocenę oraz za podzielenie się swoją opinią! Jesteśmy tylko ludźmi, zdarza się że obsługa też może mieć gorszy dzień. Niemniej jednak zwrócimy na to uwagę. Koledzy ze sklepu na pewno ucieszą się z 5!: )
7 cze 2024

Bardzo pomocna i profesjonalna obsługa w sklepie stacjonarnym.

Bardzo pomocna obsługa w sklepie - profesjonalnie i uczciwie. Bardzo szybka dostawa wybranego towaru do sklepu i możliwość wyboru włąściwego rozmiaru. Świetny towar w atrakcyjnej cenie!
7 cze 2024
Dziękujemy za wybór naszego sklepu i za miłe słowa! Zapraszamy ponownie! :)
13 cze 2024

8a - jak zawsze - świetny sklep, dobre ceny, szybka dostawa. Plecak musiałem odesłać ponieważ okazał się za mały natomiast czekam na dostawę i zamawiam właściwy rozmiar.
14 cze 2024
Jesteśmy wdzięczni za wsparcie! Dziękujemy za wybór naszego sklepu i za pozytywną opinię. :)
24 cze 2024

Sklep ułatwiający spełnianie marzeń.

Super sklep! Łatwy interfejs, bardzo szeroki asortyment, fajne promocje, szybka realizacja zamówień. Wszystko żeby pomóc spełniać życzenia :) Polecam!
25 cze 2024
To wspaniałe przeczytać, że zakupy u nas spełniły oczekiwania! Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie. :)
EM
Elżbieta M.
Zawiercie
14 cze 2024
Sklep sprawdzony wielokrotnie. Duży wybór artykułów, bardzo pomocne podpowiedzi przy wyborze odpowiedniego rozmiaru obuwia. Szybka wysyłka. Polecam
17 cze 2024
Dziękujemy za wybór naszego sklepu i za miłe słowa! Zapraszamy ponownie! :)
25 cze 2024

Jest dobrze.

Profesjonalne wsparcie w sklepie, możliwość zamówienia i przymierzenia/sprawdzenia w dobrze zlokalizowanej placówce. Przyzwoite ceny i asortyment.
26 cze 2024
Ogromnie cieszą nas takie komentarze. Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę. : )