Sklep cukierniczy elhandel.pl- Logo - Opinie

Sklep cukierniczy elhandel.pl

Opinie (561) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (917)

motylki 3D z opłatka do ozdoby tortu kolor turkusowy są przepiękne. wycięte już, po lekkim złożeniu motylka -efekt 3D- ale trzeba to zrobić krótko przed podaniem torta. w przeciwnym razie opłatek nasiąka i przykleja się do masy. choć też pięknie to wygląda. kolor ogólnie piękny. Bardzo polecam. efekt naprawdę warty.

10 lip 2024
Moje zamówienie przyszlo uszkodzone, napisałam maila lecz odpowiedzi nie uzyskałam

Opinie nt. sklepu Sklep cukierniczy elhandel.pl

2 cze 2024
Kwiatki, listki wykonane pięknie. Wyglądają tak jak na zdjęciach. Towar zapakowany z super starannością. Mimo delikatności wszystko dotarło w nienaruszonym stanie. Plus że jest możliwość wysyłki Inpost. Oby tak dalej :)
21 maj 2024
Jestem bardzo zadowolona. Polecam. Wielokrotnie robiłam zakupy i zawsze jest ok. Szybko, bez problemów, zamówienie zawsze kompletne
29 maj 2024
Wszystko zgodne z opisem, szybką wysyłka. Produkty bardzo dobre
26 maj 2024
Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem , polecam ;)
14 maj 2024
Zamówione towary zgodne z opisem,szybka dostawa
21 maj 2024
Wszystko ok! Polecam:)
30 maj 2024
Bardzo ładne kwiatki
27 maj 2024
Szybka wysyłka.
18 maj 2024
Szybka dostawa
Bardzo szybko zrealizowane zamówienie, Pani , z którą rozmawiałam bardzo miła, konkretna. Świetne foremki silikonowe. Już wypróbowane. Nic nie przywiera , polecam.
3 lut 2024
Przy tych mniejszych formach powinny być od razu wymiary podane ,no i lepiej pakować bo ja dostałam misz masz a jedną z form nie była niezapakowana w folie.
23 kwi 2024
Zamówione dodatki są wysokiej jakości, obsługa klienta na wysokim poziomie, szybka wysyłka, dobrze zabezpieczone produkty na czas transportu. Polecam.
20 lis 2023

Godny zaufania Sprzedawca, polecam!

Szybka dostawa, dobre ceny towarów, jakość produktów (stokrotki opłatkowe olśniły gości), przesyłka dobrze zabezpieczona. Serdecznie polecam.
7 lut 2024
Firma godna polecenia bardzo szybka wręcz błyskawiczna wysyłka wszystko fachowo zapakowane towar przychodzi nie uszkodzony polecam tą firmę
23 kwi 2024

Kolory mas intensywne, bardzo plastyczne, każdy może sobie wybrać coś dla swoich potrzeb. Szybka realizacja zamówienia i zgodna z listą.
20 lis 2023

Jestem bardzo zadowolona, paczka przyszła bardzo szybko, a zakupione produkty zgodne z opisem. Na pewno wrócę tu na zakupy. Polecam.
Wszystko zgodnie z opisem. Wspaniała obsługa. Szybko i sprawnie. Doskonały kontakt. Dziękujemy./ Będziemy wracać. Polecam
26 kwi 2024

Paczka

Wszystko super zapakowae i piękne. Niestety myślałam że duże kwiaty będą jednak większe. Mimo to asortyment jest super.
Paczka przyszła w nie naruszonym stanie. Jestem bardzo zadowolona a jeszcze bardziej moja córka która miała urodziny