flyingrose.pl - profesjonalny i certyfikowany sprzęt do akrobatyki powietrznej- Logo - Opinie

flyingrose.pl - profesjonalny i certyfikowany sprzęt do akrobatyki powietrznej

Opinie (250) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (250)

Opinie nt. sklepu flyingrose.pl - profesjonalny i certyfikowany sprzęt do akrobatyki powietrznej

17 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu flyingrose.pl - profesjonalny i certyfikowany sprzęt do akrobatyki powietrznej
Zapraszamy ponownie :)
7 sie 2024
Jest nam niezmiernie miło i zapraszamy ponownie.
7 sie 2024
Bardzo nam miło że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie i zapraszamy ponownie.
7 sie 2024
dziękujemy i polecamy się na przyszłość :)
Bardzo dziękujemy za opinię
1 sie 2024
Bardzo nam miło, polecamy się na przyszłość.
1 sie 2024
Bardzo nam miło, polecamy się na przyszłość.
1 sie 2024
Dziękujemy i mamy nadzieję że treningi są owocne :)
1 sie 2024
Bardzo dziękujemy za opinię i polecamy się na przyszłość :)
1 sie 2024
Bardzo dziękujemy za opinię i polecamy się na przyszłość :)