filipowicz.pl- Logo - Opinie

filipowicz.pl

Opinie (328) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (627)

Opinie nt. sklepu filipowicz.pl

26 lis 2023

Pełne zadowolenie!

Towar super! Pięknie zapakowane, informacje dotyczące towaru dokładnie opisane, szybka dostawa ! Polecam wszystkim! Jeśli złoto to tylko FILIPOWICZ

Najlepszy jubiler

Pan Krzysztof to bardzo życzliwy człowiek, kontakt jak i jakość produktu są nad wyraz zadowalające, polecam z całego serca, nikt się nie zawiedzie.
Praca zlecona wykonana z dokładnością i starannością komunikacja bardzo przyjemna ,przesyłka dotarła na czas .Polecam firmę Filipowicz biżuteria
21 lis 2023
Po opłaceniu i telefonie na infolinię z prośbą o przyśpieszenie dostawy, zamówiony łańcuszek miałem w paczkomacie już następnego dnia. Dziękuję
7 gru 2023
Przystępna cena za dobrej jakości towar ! Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczona. Możliwość zapłaty za pobraniem. Polecam serdecznie !
Piękny złoty łańcuszek, przystępna cena, piękna dedykacja na pudełku, mega błyskawiczna wysyłka. Polecam, warto zaufać „Filipowicz”👍
Profesjonalna i wyczerpująca informacja telefoniczna. Bardzo szybka dostawa. Produkt spełnił moje oczekiwania. Zgodny ze zdjęciem.

Satysfakcja gwarantowana

Bardzo miła obsługa i pomoc w realizacji zamówienia . Expressowa dostawa i pięknie zapakowane produkty , polecam bardzo .
Zamówionie wysłane bardzo szybko, towar zgodny z zamówieniem. Obsługa, kontakt i pierścionek rewelacyjne! Polecam gorąco!
14 maj 2024
Gorąco polecam , duży wybór produktów i w bardzo dobrych cenach , miła szybka obsługa , bardzo szybka dostawa ,
9 lut 2024
Wszystko mi się podoba😀 Szybko,sprawnie i profesjonalnie. Wszystkim polecam robić zakupy u tego sprzedającego 🙂
Profesjonalna obsługa, bardzo szybka realizacja zamówienia, wszystko zgodne z opisem, towar pięknie zapakowany.
15 maj 2024
Pierścionek absolutnie przepiękny, narzeczona zachwycona! Czas wysyłki również szybki. Zdecydowanie polecam!

Polecam serdecznie 😀

Zamówiłam dwie bransoletki. Są śliczne. Jedną dałam przyjaciółce na urodziny i jest zachwycona. Polecam
IC
Iwona C.
Sosnowiec

Firma godna polecenia

Jakość, cena ,szybka i sprawna obsługa. Z każdego zakupu jestem zadowolona, a mam już kilka produktów
16 mar 2024

Kolczyki złote koła 1,5cm

Kolczyki koła przepiękne, w cenie lepszej niż w sieciówkach. Realizacja bardzo szybka. Gorąco polecam!
Zamówienie przyszło następnego dnia, pięknie zapakowane, zgodne z oczekiwaniami.
Pierścioneczek delikatny śliczny.
DK
Danuta K.
Wszystko było idealnie, kolczyki bardzo mi się podobają, są takie jak w ofercie i szybka dostawa

Tylko pochwały!

Jesteście wspaniali! Kupuję już kilka razy i ZAWSZE jestem zadowolona! Tak trzymać! GRATULACJE!