medivon.pl- Logo - Opinie

medivon.pl

Opinie (172) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (654)

Masażer zgodny z opisem, sprawny. Natomiast czas realizacji zamówienia przeciągnięty do ponad dwóch tygodni sugeruje, że firma wystawia towar którego nie posiada.

22 sie 2024
Jeden z zakupionych masażerów miał w opisie informację: „w skład zestawu wchodzi jeden element pompujący”. Niestety okazało się, że aby używać masażera trzeba dokupić stację pompującą, która jest droższa od samego masażera i do tego nie ma jej w ofercie sklepu. Wprowadzono mnie w błąd, a do mojego pytania nie odniesiono się wprost, tylko zaproponowano zakup uzupełniający. Pracownik wczoraj nie dokończył korespondencji i nie odpowiedział na moje kolejne pytania.

Opinie nt. sklepu medivon.pl

24 sie 2024
Realizacja zamówienia ekspresowa, dobry kontakt telefoniczny. Po opłaceniu paczka dostarczona na następny dzień. Opakowania maseczek medycznych białe i niebieskie. uszkodzone naddarte, zagniecione, trochę brudne, otwarte. Opakowanie niebieskich z opisem w obcym języku. Krótki termin ważności. Półmaski filtrujące - w opisie na opakowaniu brak, że są medyczne. To raczej maseczki do ochrony pracowników przy pracach budowlanych. Jest też wzmianka o ochronie przed aerozolami więc powinno być ok.

Ewa

Polecam dokonywanie zakupów w tej firmie! Przekonałam się, że jest to sklep rzetelny, dbający o zadowolenie klienta. Kontakt z konsultantami jest bardzo łatwy drogą telefoniczną. Moja reklamacja została uwzględniona bez zbytnich formalności, pan rozmawiający ze mną był uprzejmy i starał się jak najszybciej załatwić sprawę tak, abym była w pełni zadowolona z zakupu. Co do działania maty Medivon Nowa nie mam jeszcze zdania, musi minąć trochę czasu. Pozdrawiam
4 wrz 2024
Produkt spełnił moje oczekiwania, bardzo pomocny w regeneracji po całym dniu na nogach. Paczka dobrze zabezpieczona. Bardzo polecam
Super sprzęt. Jakość wykonania 👍 oraz obsługa bez zarzutów. Polecam.
24 sie 2024
Dobre produkty, bardzo szybko dostarczone
2 wrz 2024
26 sie 2024
22 sie 2024

Towar niezgodny z opisem

23 sie 2024
Otrzymane urzadzenie wlaczylo sie raz na resztkach baterii, po czym rozladowalo sie i nie laduje sie zalaczonym kablem. Sprzedawca zazyczyl sobie filmik dzialania niesprawnego urzadzenia, co opoznia reqlizacje zgloszonej przeze mnie rekojmi.
5 wrz 2024
Zamówienie zostało wysłane na inny adres niż wskazany w zamówieniu
10 sie 2024

Zadowolony

Podoba mi się jakość sprzętu, choć funkcjonalność dopiero testuję. Podoba się również szybkość realizacji zamówienia.
8 sie 2024
Produkt godny z opisem. Bardzo solidne i estetyczne obszycie. Masażer działa bardzo dobrze. Udany zakup! Polecam
12 sie 2024
Fajny sprzęt do rehabilitacji dla osób starszych i nie tylko
AL
5 sie 2024
szybka realizacja zamówienia.Towar zgodny z opisem
13 sie 2024
Sprzęt dobrej jakości,szybka dostawa.Polecam.
31 lip 2024
Kontakt i otwarcie na potrzeby klienta.