medivon.pl- Logo - Opinie

medivon.pl

Opinie (172) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (654)

Masażer zgodny z opisem, sprawny. Natomiast czas realizacji zamówienia przeciągnięty do ponad dwóch tygodni sugeruje, że firma wystawia towar którego nie posiada.

22 sie 2024
Jeden z zakupionych masażerów miał w opisie informację: „w skład zestawu wchodzi jeden element pompujący”. Niestety okazało się, że aby używać masażera trzeba dokupić stację pompującą, która jest droższa od samego masażera i do tego nie ma jej w ofercie sklepu. Wprowadzono mnie w błąd, a do mojego pytania nie odniesiono się wprost, tylko zaproponowano zakup uzupełniający. Pracownik wczoraj nie dokończył korespondencji i nie odpowiedział na moje kolejne pytania.
GB

Opinie nt. sklepu medivon.pl

29 wrz 2023
Odpowiedź ze sklepu medivon.pl
29 wrz 2023
Dziękujemy :)
4 paź 2023

Brak komunikacji z klientem

Zamówienie złożone kilka tygodni wcześniej- brak kontaktu, brak towaru o czym byłam poinformowana po kilku tygodniach - zdążyłam nawet zapomnieć że coś zamawiałam.
24 lut 2024
ZABAWKA KTÓRĄ KUPIŁEM NIE DZIAŁA A E- ROZMOWA Z OSOBĄ Z FIRMY TO ŻART NIE MAM CZASU AKTUALNIE Z FIRMĄ WALCZYĆ ALE ZA PARE DNI ZAKOŃCZE PROJEKT I POOOOWALCZYMY ODRADZAM ZAKUP MASAŻERA TO ABSOLUTNA SZOPKA A NIE MEDYCZNA ZABAWKA I OBSŁUGA ŻADNA ALE FILMIKI REKLAMOWE MAJA SOLIDNE
Lekceważąca obsługa to jedno, a drugie to fakt że z maty nie można korzystać dłużej niż kilka - kilkanaście minut . Przy dłuższym masowaniu się efekt zdrowotności jest całkiem odwrotny nawet przy zdrowym kręgosłupie.
Zamowienie zlozylam w Black Week w listopadzie 2023 i do dnia dzisiejszego nie zostalo zrealizowane. Bardzo dlugi czas oczekiwania, brak aktualizacji w trakcie realizacji, nalezy samemu sie dopytywac.
18 maj 2024

Złożyłam zamówienie numer 330928 z…

Złożyłam zamówienie numer 330928 z natychmiastową zapłatą w dniu 11 maja. Do tej pory (tj.18 maj) produkt nawet nie został nadany przez Państwa.. brak kontaktu zwrotnego mailowego i telefonicznego..
Wysyłka miała być w ciągu 24h. Przesyłka przyszło po 3 tygodniach jeszcze po interwencji mailowowej bo sklep nie udostępnia żadnego numeru telefonu.
JB
Jacek B.
Zabrodzie
Zamówienie nie zostało zrealizowane. Gwiazdka za szybki zwrot pieniędzy.
Posiadać towar, który oferujecie i nie oszukiwać klientów.
Materac nie spełnia swoich funkcji
Nie warte swojej ceny. Słaby efekt
25 gru 2023
Elementy masujące trzeszcza