Sklep internetowy Trotec Polska- Logo - Opinie

Sklep internetowy Trotec Polska

Opinie (148) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (218)

19 lip 2024
Zachęcony opiniami innych osób postanowiłem zakupić ten model. Dostawa trwała około tygodnia, sprzęt nieuszkodzony, zgodny z opisem ale mam wrażenie, że nie do końca zgodny z opiniami klientów. Rzeczywiście dwa stopnie dmuchawy to dokładnie taki sam program. Wentylator chłodzi ale bardzo delikatnie, spodziewałem się, że będzie bardziej- wiem, że to nie klimatyzator. Wygląd bardzo fajny.

Brak nawilżacza Z zamówionego nawilżacza oraz dwóch płynów (zamówienie zostało opłacone z góry) zostały dostarczone tylko płyny. Nie otrzymałem żadnej informacji o braku nawilżacza i o dacie jego wysyłki. Dopiero po zgłoszeniu problemu z kompletnością dostawy otrzymałem informację, że najpewniej musiałem przeoczyć informację, że wybranego nawilżacza nie ma na stanie. Podczas zamawiania nawilżacza specjalnie miałem na uwadze, czy nie ma żadnego dopisku o braku tego modelu na stanie. Inne modele miały takie informacje. Jakbym sam się nie upomniał o nawilżacz najpewniej dalej bym czekał. Zero jakiegokolwiek postawienia się w pozycji klienta. Brak zaproponowania innego nawilżacza. Po prostu - nie było na stanie, nie ma na stanie i nie będzie. Po 8 dniach o poinformowaniu o rezygnacji z zamówienia i prośbie o zwrot środków brak ich na koncie.

Opinie nt. sklepu Sklep internetowy Trotec Polska

8 lip 2024
27 cze 2024
27 cze 2024
10 dni wysyłka z Niemiec to w dzisiejszych czasach to przesada
Podobała mi się szybka reakcja firmy na informację zwrotną ode mnie w sprawie wpłaty za zamówiony towar. Nie podobało mi się że komunikacja (współpraca) firmy (Niemcy) z jej przedstawicielstwem w Polsce wyraźnie zawodzi.
12 cze 2024
Dobry sprzet oferowany, rozsadna cena. Kupilem juz 5 elektronarzedzi, mam do dyspozycji kilka akumulatorow. Polecam innym. Juz 3 osoby z mego polecenia zakupily elektronarzedia, zwlaszcza wiertarko wkretarke udarowa. Jest super.
Wiarygodny miernik jakości powietrza. Polecam szczególnie do sal wykładowych i pomieszczeń treningowych. W domu daje świadomość przyczyn złego samopoczucia - trzeba lepiej wentylować ...
WG
Wojciech G.
Kiełczów
Bardzo się cieszę bo w końcu mam narzędzia które bardzo ułatwią mi pracę. Jakość i niezawodność to sprawa przyszłości ale już teraz czuję, że będzie dobrze.
17 lut 2024
Problem z uzyskaniem informacji o wymiarach opakowania - kluczowej informacji, jeśli chodzi o potencjalny koszt zwrotu po stronie Kupującego.
1 cze 2024
Dobra jakosc za rozsadna cene. Sam korzystam i juz kilku znajomym, 3 osobom, polecilem, zwlaszcza elektronarzedzia i zakupili je.
Szybja dostawa, produkt zgodny z zamówieniem i tani w porównaniu z innym tego typu jeszcze nie wypróbowałem.
Wszystko OK, zakupy docierają szybko, dobrze ekologicznie opakowane, w dobrej cenie. Czego chcieć więcej?
5 maj 2024
22 lis 2023
wyrób dotarł w pełni zgodny z oczekiwaniem
19 paź 2023
Wysoki koszt przesyłki.