sportrabat.pl

Opinie (106) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (377)

29 sie 2024
Obuwie tenisowe, sprawdzone sezon lub dwa wcześniej, trudno już odnaleźć na runku. Ucieszyłem się, że tym razem nie stracę czasu na ponowne szukanie właściwych parametrów nowych modeli. Zamówienie szybko zrealizowano a cena jest bardzo konkurencyjna w stosunku do nowych modeli.

27 maj 2024
Nie otrzymałem zamówienia i nie jestem na bieżąco informowany o żadnych terminach. Wciąż powtarzanie, że dużo zamówień i zero informacji na temat przybliżonego czasu. Wygląda na to, że straciłem pieniądze (?). Masakra jakaś.

Opinie nt. sklepu sportrabat.pl

22 paź 2023
27 maj 2024

Nie otrzymałem zamówienia, które opłaciłem. Minęły już dwa tygodnie

Zamówienie nie zostało zrealizowane /mino zapłaty/!
Przysłać zamówienie. Zamówienie jest z 28.03. a według DHL przebyło raptem pierwszy etap podróży a z tego co pamiętam jest ich chyba z pięć.
Nie mam informacji na bieżąco, co z moim zamówieniem z listopada.
17 gru 2023

walek, hiper drogi zwrot bo wysylka z zza granicy

kiepsko - firma zarabia na zwrocie towaru, mocno go uniemozliwia, bo wysyla towar z zagranicy, wiec zwrot jest koszmarnie drogi przez co klienci zostaja z towarem ktorego nie chca bo zwrot to 30% wartosci towaru ostrzegam i odradzam