matinee.pl- Logo - Opinie

matinee.pl

Opinie (527) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (598)

Super zapakowany. Po wyjęciu z pudła "ożywa", sam się rozkłada. Bardzo ładnie wykonany. Dziś pierwsza noc na nowym materacu, wygodny i na ten moment jestem bardzo zadowolona i myślę że tak zostanie. Dziękuję i polecam.

12 sie 2024
W związku z brakiem możliwości umówienia transportu na konkretny termin, a firma transportowa narzuca mało elastyczny jeden termin w godzinach pracy klienta, odstąpilam od zamówienia

Opinie nt. sklepu matinee.pl

5 wrz 2024

MELLO.

Materac MELLO [twardość H3/H4, rozmiar 160x200] wybrałam konsultując się z doradcą, podając płeć, wiek , wagę i jakie są moje oczekiwania - zdecydowałam się na komfort, zamówiłam go w niedzielę, a w czwartek ok godz 10-tej był już u mnie, po rozłożeniu bardzo szybko się rozprostował i przybrał odpowiednią wysokość [przywieziony w rolce], jeszcze na nim nie spałam więc w tej kwestii nie mam opinii, ale jest elegancki i wygląda zachęcająco.
6 wrz 2024
Dziękujemy za zakupy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
10 wrz 2024
1. Bardzo dobra strona internetowa: intuicyjna, łatwo się po niej poruszać, wiele opcji szukania produktu 2. Dostępność konsultanta: szybka reakcja na zgłoszenie. Dziękuję bardzo za pomoc w wyborze materaca :) 3. Dużo opcji form płatności - w tym pay po i ratalna (szybka obsługa wniosku) 4. Bardzo ładne treści mailingu w trakcie i po zamówieniu :) Produkt będę mogła ocenić jak dotrze.
12 wrz 2024
Dziękujemy za rzetelną ocenę procesu zakupowego. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
1 wrz 2024
B. Dobry sposób filtrowania produktów a w związku z tym łatwość doboru produktu odpowiednio do potrzeb (wyróżnia się to vs konkurencja)
2 wrz 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że funkcjonalności na naszej stornie pomagają klientom w doborze materaca. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
10 wrz 2024
Dopiero zamowilam ale strona bardzo intuicyjna i spokojnie można " w sklepie" spedzic caly dzien 🤣 i to z przyjemnością
12 wrz 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, nasz sklep ułatwił proces zakupowy. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
10 wrz 2024
szybka dostawa, materac zgodny z opisem, dobra cena :)
12 wrz 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
8 wrz 2024
Możesz zadzwonić i uzyskujesz fachowe informacje
12 wrz 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że nasz proces obsługi klienta spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
31 sie 2024
na razie jakosc jest ok ,ale wiadomo nowy
2 wrz 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Zapewniamy, że na naszych materacach śpi się dobrze nie tylko od razu po zakupie, ale przez długie lata. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Matrac jest rewelacyjny.polecam
Materac jest super!!!
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnia oczekiwania życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
31 sie 2024
Szybsza wysyłka
2 wrz 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych pięknych snów, zespół Matinee!