matinee.pl- Logo - Opinie

matinee.pl

Opinie (527) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (598)

Super zapakowany. Po wyjęciu z pudła "ożywa", sam się rozkłada. Bardzo ładnie wykonany. Dziś pierwsza noc na nowym materacu, wygodny i na ten moment jestem bardzo zadowolona i myślę że tak zostanie. Dziękuję i polecam.

12 sie 2024
W związku z brakiem możliwości umówienia transportu na konkretny termin, a firma transportowa narzuca mało elastyczny jeden termin w godzinach pracy klienta, odstąpilam od zamówienia

Opinie nt. sklepu matinee.pl

23 paź 2023
25 paź 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że wybrany materac spełnia oczekiwania i zapewnia błogi odpoczynek. Pozdrawiamy i życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
20 paź 2023
23 paź 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że cały proces zakupowy przebiegł pomyślnie. Życzymy samych pięknych nocy, Zespół Matinee!
13 paź 2023
16 paź 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzmy wielu pięknych nocy, Zespół Matinee!
8 paź 2023
9 paź 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że proces zakupowy oraz produkt spełniły oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów. Pozdrawiamy Zespół Matinee!
They promised the tag line "shipped within 72 hours" but this is not the case. The product is still not shipped. Bad customer service.
16 mar 2024
Dostarczyć produkt a później pytac o opinie sztuczna inteligencjo
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Liczymy się ze zdaniem naszych Klientów, dlatego do każdego zamówienia wysyłamy ankietę, która ma na celu poznanie zdania użytkowników na temat naszych produktów. Nie używamy do tego sztucznej inteligencji. Pozdrawiamy Zespół Matinee!
14 maj 2024
Minęło 7 dni od zkozenia zamówienia,a materaca ciągle ni ma
3 cze 2024
Bardzo nam przykro, że z przyczyn niezależnych od nas doszło do opóźnienia. Cała sytuacja została wyjaśniona w korespondencji prywatnej. Życzymy wiele dobra, pozdrawiamy Zespół Matinee!
16 gru 2023
brak możliwoście porównywania produktów na jednym ekranie
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Pozdrawiamy i życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!