matinee.pl- Logo - Opinie

matinee.pl

Opinie (527) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (598)

Super zapakowany. Po wyjęciu z pudła "ożywa", sam się rozkłada. Bardzo ładnie wykonany. Dziś pierwsza noc na nowym materacu, wygodny i na ten moment jestem bardzo zadowolona i myślę że tak zostanie. Dziękuję i polecam.

12 sie 2024
W związku z brakiem możliwości umówienia transportu na konkretny termin, a firma transportowa narzuca mało elastyczny jeden termin w godzinach pracy klienta, odstąpilam od zamówienia

Opinie nt. sklepu matinee.pl

10 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie były źródłem satysfakcji. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
5 sty 2024
10 sty 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych pięknych snów. Pozdrawiamy, Zespół Matinee!
8 gru 2023
8 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że wybrany produkt spełnił oczekiwania. Pozdrawiamy i życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
6 lis 2023
3 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, życzmy samych pięknych snów! Pozdrawiamy, Zespół Matinee!
19 paź 2023
23 paź 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że wybrany materac spełnia oczekiwania i jest źródłem komfortowego odpoczynku. Pozdrawiamy, Zespół Matinee!
fachowość
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że standardy naszej obsługi spełniły oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
22 maj 2024
4 cze 2024
Dziękujemy za zakupy, cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
19 paź 2023
Jest OK
23 paź 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że były one źródłem pozytywnych wrażeń. Pozdrawiamy, Zespół Matinee!
3 sty 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się że były źródłem pozytywnych wrażeń. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
24 kwi 2024
Ok
30 kwi 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
ok
22 gru 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych pięknych snów, Pozdrawiamy Zespół Matinee.
10 sty 2024
👍
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, Pozdrawiamy Zespół Matinee!
30 sie 2024
2 wrz 2024
30 sie 2024
2 wrz 2024
31 maj 2024
4 cze 2024
Dziękujemy za zakupy. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
28 maj 2024
4 cze 2024
Dziękujemy za zakupy. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!