butymila.pl- Logo - Opinie

butymila.pl

Opinie (728) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1037)

Szybkość realizacji zamówienia. Bezpieczne opakowanie przesyłki. Zgodność rozmiaru z opisem (zaniżony). Do uzupełnienia na stronie w niektórych produktach tabela wymiarów (nie jest podana).

Zawsze zamawiam nr buta 37. a te , które zostały mi przesłane są za małe. Myślę, że otrzymałam mniejsze. Chciałam zwrócić ale mam problem ze zwrotem, Nie wiem gdzie mam odesłać. Brak jasnych informacji. Podaję nr zamówienia 9726 ale niestety system mówi, ze takego niema w sklepie. Anna Każurno nr tel. 881 299 614

Opinie nt. sklepu butymila.pl

22 lis 2023
Generalnie usługa zgodnie z zamówieniem ale szerokość buta w zasadzie dla dziecka.
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Dzień dobry Dziękujemy za opinię jest dla nas istotna. Niestety jako sklep nie jesteśmy odpowiedzialni za tęgość modeli przez nas oferowanych. Jest to kwestia zależna od producenta obuwia. Pozdrawiamy Zespół Mila
Buty ładne ale mam wrazenie że korek od prawego buta jest niestabilny
6 lut 2024
Dziękujemy za opinię. Przekażemy informację producentowi obuwia. Pozdrawiamy Zespół Mila
26 kwi 2024
Jeszcze nie otrzymałem zamówionego towaru
21 maj 2024
Szanowny Panie Dariuszu Najmocniej przepraszamy za opóźniony czas wysyłki Dołożymy wszelkich starań by sytuacja się nie powtórzyła Pozdrawiamy Mila
Buty Lesko przybrudzone na podeszwie
12 paź 2023

szybsza realizacja zamowien

szybsza realizacja zamówień
Odpowiedź ze sklepu butymila.pl
Dzień dobry Dziękujemy za szczerą opinię. Postaramy się ulepszyć prowadzone przez nas procedury. Dziękujemy również za krytyczną opinię, dzięki Pani opinii możemy się rozwijać Pozdrawiamy Zespół Mila
12 maj 2024
13 maj 2024