goldlux.pl- Logo - Opinie

goldlux.pl

Opinie (63) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (66)

W zasadzie wszystko było OK. Nic więcej nie potrzebne jest dla zadowolonego klienta. Towar pierwsza klasa. Wysłany szybko. Chciałem ponowić zakup na tę samą albo większą ilość, ale cena niestety znacznie wzrosła i dlatego tego nie zrobiłem. Postanowiłem osiać zwykły piasek. Po starej cenie mógłbym kupić dwa lub trzy razy więcej niż poprzednio. Mój mail: kajman500@wp.pl. Jeśli otrzymam ofertę w poprzedniej cenie kupię co najmniej osiem worków. Nie używam tego piasku do piaskownicy tylko do wypełniania luk między świeżo położoną kostką brukową.

Zamówiłem towar, który był dostępny, opłaciłem zakup, wybrałem sposób dostawy, po czym okazało się, że towar nie jest dostępny. Zapytałem kiedy będzie dostępny, to mi powiedzieli że produkt jest w produkcji. Ponowiłem pytanie, odpowiedź dostalem taka samą jak za pierwszymi razem. Producent produkujący oprawy halogenowe nie wie kiedy będą wyprodukowane. Chyba że ściąga je z Chin...Zaproponowano mi zwrot kasy. Bałagan i chaos.

Opinie nt. sklepu goldlux.pl

Bardzo ładna lampa i funkcjonalna,polecam
19 sie 2024
13 sie 2024
26 lip 2024
Wszystko ok, na plus bardzo dobre zabezpieczenie wysyłanego towaru. W moim przypadku żarówek led, polecam.
30 lip 2024
Szybka dostawa, dobrze zabezpieczone produkty, towar dobrej jakości
SR
23 lip 2024