Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej- Logo - Opinie

Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

Opinie (4591) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (17 212)

14 lis 2023
Nie sądziłam, że rozmiar stanika, który podam na stronie faktycznie będzie na mnie pasował, a tymczasem tylko jeden zamówiony model źle leży na biuście. Jakość wykonania jest bardzo dobra, materiały mięciutkie, wykończenia staranne. W innych sklepach często odsyłałam całe zamówienie, bo nic nie leżało dobrze, a na dodatek były bardzo drogie. Nigdy wybór na koniec nie był taki trudny, jak przy Gai. Jedyne, co bym dodała to zdjęcia bielizny przy przeglądzie zamówienia, żeby łatwiej się zorientować, który stanik zostaje, a który do zwrotu.

31 maj 2024
Sprzedawca nie zwraca uwagi na informacje dodatkowe podane przy zakupie. Miałem w tym sklepie dwie transakcje zakupowe i prosiłem o realizację wysyłki w bieżącym dniu roboczym na czym mi bardzo zależało, na co sklep miał jakieś 8 godzin na realizację- niestety ani me ani be i wysyłka standardowo na następny dzień roboczy. Niektóre sklepy uwzględniają prośby kupujących w tym zakresie i takie sklepy należy polecać. Brak jakiegokolwiek feedback że nie, nie da się tylko standardowa procedura kolejkę. Gratuluję zatem pracowników zaangażowanych w zadowolenie klientów, management ma tutaj coś do zrobienia. Nie był to przymus, warunek czy cokolwiek ale czasami trzeba po prostu trochę empatii większej niż w piekarni za rogiem. NIE POLECAM. Sam prowadzę spory sklep internetowy, wiem, że są takie prośby i wiem że da się tym zarządzać, zatem wyjaśnienia uważam za zbędne.

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

1 sty 2024
kiedyś kupowałam ten biustonosz i po długiej przerwie spróbowałam wrócić ponownie i wydaje mi się że powinny być bardziej usztywnione fiszbiny. pozdrowienia
3 sty 2024
Dziękujemy za opinię, czy możemy prosić o kontakt mailowy, celem porównania co wydarzyło się na przestrzeni czasu, że Pani komfort użytkowania spadł. Bardzo prosimy o maila na bok@gaia.pl zależy nam na tym by poprawiać nasze produkty
4 maj 2024

Oderwane ramiączko

Pierwsza przymiarka stanika i ramiączko oderwane. Nie wiem czy to kwestia zleżałego towaru czy o co chodzi.Jestem rozczarowana,ale dam jeszcze szansę .
8 lut 2024
Komplet musiałam zwrócić. Rozmiar za duży , choć wszystkie inne biustonosze tej firmy mam dokładnie w tym samym rozmiarze.
29 gru 2023
Bardzo źle uszyta miseczka. Miała być typu minimizer a sterczy jak piramidka. Nie zbiera piersi i ogólnie bardzo źle leży
Tabela rozmiarów jest jest niezgodna- kupiłam rozmiar wg tabeli, który okazalał się o 2 rozmiary za mały.
Mogłoby być taniej dla takich klientów jak ja i lepszy wybor jak jest obecnie w dużych rozmiarach
20 sty 2024

Niezadowolona

Zapinania biustonosza strasznie cisną, nie są obszyte materiałem. Miseczki biustonosza super.
18 sty 2024
Stanika nie da się nosić, ma tak ostre wykończenia przy zapięciu że robi rany na plecach.
22 maj 2024
Ramiączka ze słabej jakości materiału ,to samo z częścia tylną biustonosza
28 maj 2024
Dziękujemy za opinię, owszem materiał w tych miejscach jest delikatniejszy, ale nie gorszy. Używamy materiałów najwyższej jakości, ale zwrócimy uwagę producentom tych konkretnych, które Pani wskazała, by zweryfikowali proces produkcji.
24 gru 2023
Obwód pod biustem zdecydowanie mocno zanizony. Towar zwracam. Szkoda.
10 maj 2024
Niestety bielizna baaardzo nie dopasowana, rozmiar mocno zaniżony.
21 maj 2024
Dziękujemy za opinie. Biustonosze mają różne konstrukcje i choć wybiera Pani swój rozmiar, przez budowę całego biustonosza, piersi ułożą się inaczej, co może sprawić wrażenie nieodpowiedniego rozmiaru. Podobnie jest w przypadku samych firm, każda firma ma swoją rozmiarówkę stąd mogą wynikać problemy.
Rozmiar zupełnie nie pasujący. 85 wypada jak 75, maksymalnie 80.
7 maj 2024
Dzień dobry Przesyłam nie została dostarczona. Pozdrawiam
21 maj 2024
Dziękujemy za opinię. Pani zamówienie z 30.04, zostało wysłane w najbliższym dniu roboczym czyli 2.05. Niestety przez cały czas aż do dostawy 8.05. miała status "w trasie". Zawiodła firma kurierska która nie dostarczyła Pani paczki na czas. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zachęcamy do kontaktu z bok@gaia.pl byśmy mogli ustalić rekompensatę za tę sytuację.
25 paź 2023
Fason dla mnie nie do przyjęcia tworzy na biuście pancerz
28 kwi 2024
Bielizna bardzo ładna wizualnie Ale niestety nie wygodna
Kolor bielizna całkowicie odbiega od koloru że zdjęcia.
Biustonosz niby dobry ale gryzie nieprzyjemnie
26 sty 2024
Akurat ten model jest mniej wygodny niż inne.
17 maj 2024
Realizować zamówienie zgodnie z jego treścią.
21 maj 2024
Dziękujemy za opinię, czy może się Pani podzielić informacją, co się stało ?
Kolor bardzo odbiega od oryginału