puzzleYOU PL- Logo - Opinie

puzzleYOU PL

Opinie (448) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3323)

3 sty 2024
Świetna i szybka realizacja zamówienia Poprawiłabym tylko trochę jakość zdjęć drukowanych na puzzlach ale jest okej polecam

Produkt bardzo ładny, spełnił oczekiwania, ekspresowe wykonanie. Niestety firma kurierska nie wywiązała się z dostarczenia, mimo, że byłam pod wskazanym adresem o konkretnej godzinie, kurier nie dzwonił i nie doręczył przesyłki. Nie dostałam żadnego powiadomienia (ani telefonicznego ani mailowego) z informacją że przesyłka nie została dostarczona i ze zaniesiono ją do punktu odbioru. W punkcie odbioru nie chciano mi jej wydać, bo nie mając żadnego powiadomienia nie miałam też kodu odbioru. Bardzo stresujące doświadczenie bo przesyłka była prezentem, który miał być wręczony w konkretnym terminie.

Opinie nt. sklepu puzzleYOU PL

23 paź 2023
Odpowiedź ze sklepu puzzleYOU PL
Przykro nam, że wystąpił problem z dostawą. Gdyby tylko skontaktowała się Pani z naszym działem obsługi klienta, moglibyśmy udzielić Pani niezbędnych informacji.
9 maj 2024

Słowo na temat.

Jakość wyrobu jest dobra ale cena przerażająca. Gdyby nie fakt, że chciałem zrobić frajdę córce, nigdy bym tyle nie zapłacił.
15 maj 2024
Inwestujemy dużo pieniędzy w ochronę środowiska, na przykład jesteśmy pierwszym producentem na świecie, który zaprzestał foliowania pudełek na puzzle. https://www.puzzleyou.pl/zrownowazony-rozwoj Zbudowaliśmy nowoczesną fabrykę, która produkuje i wysyła w ciągu 1 dnia. Używamy tylko najlepszych materiałów i udzielamy 15-letniej gwarancji na nasze produkty. https://www.puzzleyou.pl/puzzle-jakosc Ważne jest dla nas również to, że nasi współpracownicy mogą utrzymać swoje rodziny ze swoich zarobków. Mamy nadzieję, że Państwa córka dorasta w świecie, w którym ludzie są gotowi zapłacić odpowiednią cenę za jej pracę.
30 gru 2023
Jakość puzzli (tektura) jest bardzo słaba
13 gru 2023
Fatalny kontakt z obsługą klienta
Puzzle nie do końca docięte .
Odpowiedź ze sklepu puzzleYOU PL
Jeśli układanka nie jest w 100% wykrojona, to nasza wina i można skorzystać z gwarancji. Prosimy o przesłanie zdjęcia wady do działu obsługi klienta. Zespół obsługi klienta zadba o to, aby otrzymali Państwo egzemplarz bezbłędny.
Nie było 1 puzzla
Odpowiedź ze sklepu puzzleYOU PL
Czy to oznacza, że w układance brakowało jednego elementu? W takim przypadku należy zrobić zdjęcie ułożonej układanki i wysłać je do działu obsługi klienta. Następnie zorganizują dla Państwa wymianę.
7 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu puzzleYOU PL
Jeśli puzzle nie są całkowicie wykrojone, jest to nasza wina i mogą Państwo skorzystać z gwarancji. Prosimy o przesłanie zdjęcia źle wyciętego obszaru do działu obsługi klienta, który zapewni, że otrzymają Państwo bezbłędny egzemplarz.