kadax.pl- Logo - Opinie

kadax.pl

Opinie (1718) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1718)

szybciutka realizacja zamówienia. To co chciałam dostałam. Będę korzystała z Waszych usług w miarę potrzeb. Dziękuję

26 gru 2023
Zakupy w 100% udane. Ale to co sie dzieje po zakupie to skreśla sklep... od zakupu codziennie spam z jakimis ofertami zakupu, przeglądania jakichs ofert. Tak to nie dziala i zniecheca.

Opinie nt. sklepu kadax.pl

Nie nękać dodatkowymi ofertami po złożeniu zamówienia ( zamówienie złożone 01.03, w międzyczasie kilka maili zachęcających do kolejnych zakupów). Efekt jest wręcz odwrotny zwłaszcza, że na dostawę trzeba było czekać kilka dni.
Tydzień temu zamówienie zostało przyjęte do realizacji i w dalszym ciągu nie otrzymałem zamówionego towaru. Moim zdaniem powinniście Państwo popracować nad terminowością realizacji zamówień lub zmienić firmę kurierską.
14 sty 2024
Pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie. Zrobili promocję, wysłali jedną z trzech pączek. Firma kurierska nie mogła dostarczyć niekompletnego zamówienia. Strata czasu.
Maile od Państwa są zbyt uporczywe, poproszę jeden w tygodniu, wieksza liczba maili działa mi na nerwy. Opakowanie z nasionami trawy było uszkodzone(dziura).
no słaby ten produkt, z przykrością to piszę, śruby latają i większość nie pasuje, bo ma luzy, co kwalifikuje cały produkt jako dostateczny
24 gru 2023
Towar zgodny z zamówieniem. Proszę zwrócić uwagę jak jest pakowane. Kurierzy nie patrzą co jest w środku. Jest połamane jedno zapięcie.
Walenty ławki były popękane wymagały klejenia, brak gwoździków do przybicia sklejki. W cukiernicy element metalowy pęknięty
20 maj 2024

sprzedajecie towar którego nie macie

sprzedajecie towar, którego nie macie u siebie a piszecie, że dostawa jutro/pojutrze. bzdura!
13 gru 2023
Zamówiłam deskę do prasowania i okazała się niestabilna i bardzo się chwiała
23 mar 2024
Jeden wielki dramat Byle jaki plastik Nic do niczego nie pasowało
29 gru 2023
Niestety jeden dzbanek na napoje był pęknięty no szkoda 😒😒
Dotrzymać obiecanego telefonicznie terminu dostawy
8 lut 2024
Wszystko ok tylko dwie sztuki były uszkodzone.
Szklanki najlepiej zabezpieczyć każda osobno
Kiepskie zabepieczenie towaru.
17 maj 2024