4homexpert.com- Logo - Opinie

4homexpert.com

Opinie (78) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (78)

Zawsze niepewnie podchodzę do zakupów online, ale ta firma mnie przekonała. Produkt jest idealny, a obsługa klienta na najwyższym poziomie!

7 paź 2024
Niestety po zawieszeniu bez obciążenia półka spadła, klej nie spełnił oczekiwań, odczekałam 48 godzin mimo to spadła.

Opinie nt. sklepu 4homexpert.com

23 wrz 2024
Dziękujemy! Pozdrawiamy Zespół 4homexpert

półka narożna

7 paź 2024
Dziękujemy za pozostawienie opinii. Półka posiada taśmę samoprzylepną znanej firmy 3M. Bardzo nam przykro, że nie spełniła Pani oczekiwań. Prosimy o skontaktowanie się z naszym działem obsługi klienta lub reklamacji. Pozdrawiamy Zespół 4homexpert
22 sie 2024
Kosz zapakowany perfekcyjnie, dotarł w jak najlepszym stanie. Tylko jest taki lekki, boję się, że się szybko rozpadnie. Kiedyś, dawno temu, miałam taki kosz i był nie do zdarcia, ale wiklina była cięższa. No cóż, zobaczymy, ile wytrzyma, oby jak najdłużej!
23 sie 2024
Dziękujmy za podzielenie się swoją opinią! Cieszymy się, że kosz dotarł do Pani w idealnym stanie. Rozumiemy, że lekkość kosza może budzić pewne obawy co do jego trwałości. Współczesne kosze są często wykonane z lżejszych materiałów, co pozwala na ich łatwiejsze przenoszenie, ale jednocześnie dbamy o to, aby były one jak najbardziej wytrzymałe. W razie jakichkolwiek problemów z trwałością proszę się z nami skontaktować – z przyjemnością pomożemy. Mamy nadzieję, że kosz będzie służył Pani jak najdłużej! Pozdrawiamy Zespół 4homexpert
8 sie 2024
Przede wszystkim dużym plusem jest to że przesyłka dotarła do mnie szybko i bez problemów. Suszarka na pranie była starannie zapakowana i po rozpakowaniu nie zauważyłam uszkodzeń, działa prawidłowo. Polecam
14 sie 2024
27 cze 2024
Dziękujemy za pozostawioną opinię! Pozdrawiamy Zespół 4homexpert

firma mnie przekonała

6 cze 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią! Staramy się zapewnić komfort i bezpieczeństwo w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół 4homexpert
WK
Wojtek K.
Wrocław
10 gru 2023

ok!

ok. jeśli ktoś szuka akcesoriów do domu, to tutaj dobrze trafił - polecam, obsługa, realizacja etc. - na najwyższym poziomie no i w sumie bezpiecznie jak na allegro - ta ochrona i ubezpieczenie - idealne rozwiązanie dla sklepu - nie trzeba się bać. a inna sprawa, ze to nie jest firma krzak tylko duży producent i hurtownik.
Odpowiedź ze sklepu 4homexpert.com
Dziękujemy za poświęcony czas w podzieleniu się opinią!
23 mar 2024

wow! - ochrona - to lepiej jak na allegro - cena OK i bezpiecznie :)

szybko i sprawnie, bezpiecznie w sumie - jakiś certyfikat ochrona wyskoczył - trochę zaskakujące, ale aż napiszę, bo to rzadkość: transakcja zabezpieczona do 10.000 zl... czyli cokolwiek by było, to dostanę kasę z powrotem :) no ale jest i tak ok, towar przyszedł, widzę, że dbają o bezpieczeństwo klienta i b dobrze.
Dziękujemy za opinię!

jakość zaskakuje...

pełno takich sklepów i jest z czego wybierać, ale tutaj akurat na szczęście dobrze wybrałam - było z czego wybierać, przesyłka dotarła, produkty mimo niskiej ceny - jakość zaskakuje. i tyle - polecamy i wrócimy
Odpowiedź ze sklepu 4homexpert.com
Dziękujemy za pozytywną opinię!
Jestem pod wrażeniem! Zamówienie dotarło szybko, produkt jest wysokiej jakości, a kontakt z obsługą klienta był bardzo przyjemny. Na pewno wrócę po więcej!
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią! Pozdrawiamy Zespół 4homexpert
Zakupy zawsze sprawiają mi frajdę, ale ta firma sprawiła, że doświadczenie było wyjątkowe. Profesjonalna obsługa klienta i wysoka jakość produktów!
6 cze 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i maksymalne 5 gwiazdek! Pozdrawiamy Zespół 4homexpert
opinia żony, ale nie wnikam; dobry sklep, oferta ok, realizacja - nie ma się do czego przyczepić, aby wszyscy tak działali, żonka poleca
Dziękujemy za opinię!

zakupy online mogą być tak przyjemne

Nie spodziewałem się, że zakupy online mogą być tak przyjemne! Produkt jest świetny, a dostawa szybka i bezproblemowa.
23 kwi 2024
To mój ulubiony sklep internetowy! Zawsze znajduję tu coś interesującego i jakość obsługi jest niezawodna.
6 cze 2024
Niezwykle miło czyta się takie opinie! Dziękujemy serdecznie! Pozdrawiamy Zespół 4homexpert
Bardzo szybka wysyłka i doskonałe opakowanie. Produkt był dokładnie taki, jak opisano na stronie sklepu.