sportservice.pl- Logo - Opinie

sportservice.pl

Opinie (2036) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2682)

4 paź 2023
Natychmiastowa reakcja: po dokonaniu wpłaty - informacja mailowa o rozpoczęciu procedury. Na drugi dzień paczka w DPD blisko domu!
BS
Barbara S.
RUDA ŚLĄSKA

Szyszek brak, materiał który jest dodany aby zakryć stojak za mały, pień krzywy. Nie robi super efektu.

Opinie nt. sklepu sportservice.pl

Barbara S.
RUDA ŚLĄSKA
4 paź 2023
13 gru 2023
Kształt, gęstość gałązek, kolor, wykonanie. Można popracować nad formą materiału jutowego( ciut więcej) żeby można było utworzyć bardziej estetyczną formę okrycia stojaka.
21 lis 2023

Opinia do choinki

Choinka jest śliczna ale jeśli miałabym zastrzeżenie to do stojaka za slaby
28 sty 2024

Hankle

Zakupiłam mężowi hankle do wykonywania ćwiczeń w domu. Szukając ofert zaskoczyła mnie cena! Z dużym niedowierzaniem oczywiście o jakość wykonania zamówiłam hankle 2 szt po 10kg i 2 szt po 5 kg. Cena sztos no cóż... Biorę! I co się okazało. Nie dość że kurier dostarczył pod drzwi na drugi dzień to do tego hankle to rewelacja! Porzadne wykonanie... idealne😊. Serdecznie polecam
14 maj 2024
Realizacja zamówienia sprawna.Natomiast sam produkt z wadami.Nietrzymajacy spaw przy listwie rozporowej i materiał naciągnięty na listwy boczne lewa stroną -szwami do wierzchu.Material dało się wysunąć z listew i odwrócić,natomiast z wadliwym spawem muszę udać się do fachowca niestety.
23 lis 2023

wieszak podłogowy na…

Zamówiłam wieszak podłogowy na marmurowym podłożu. Bardzo dobry jakościowo solidny , nie przewraca się gdy wieszam ciężkie kurtki na jedną stronę . Polecam !! 95 zł z przesyłką . Mega
14 kwi 2024
Bardzo fajne regały magazynowe. Kupując bardzo tanio nie liczyłem na zbyt wiele. I pozytywnie się zdziwiłem. Ponadto łatwe do złożenia (klarowna instrukcja). Regały narożne bardzo stabilne, a 90x 40 jaki by nie był, należy przykręcić do ściany.
Produkt idealny,zgodny z opisem i bardzo mi się podoba.Jedynie karton,w który był zapakowany produkt był mocno uszkodzony i pudełko było na wpół otwarte.Ale produkt nie uszkodzony na szczęście i bardzo solidny.Polecam.
24 kwi 2024
Łatwość w zamówieniu. Firma wiarygodna z adresem. Dość szybka dostawa.Towar w pełni odpowiada temu jaki jest w opisie. Solidne wykonanie, bez skaz. Użytkownicy są zadowoleni. Polecam, bardzo solidna firma.
26 maj 2024
Szybką dostawą, towar zgodny z opisem i zdjęciami- dobrej jakości.Jedyny zgrzyt to 4 śruby były za krótkie i aby zakończyć montaż ławki musiałem pojechać i kupić dłuższe.

Stojak na buty

Zgrabny i funkcjonalny stojak na buty . Sprawdza się w szafie . Miałam tylko lekki problem z założeniem ochraniaczy na nóżki . Ale ogólnie jestem zadowolona z zakupu.
Ogólnie wszystko jest okej. Poza tym , że jeden z ciężarów po rozpakowaniu okazał się być uszkodzony. Widać , że problem nie stanowił transport. Bo karton był cały.
25 lis 2023
Raczej co mi się nie podobało. Odbierałem Z DPD rozwalony karton z obawą czy nie brakuje jakiejś części. Za zapakowanie produktu na 5 gwiazdek przyznaje 1.