sportservice.pl- Logo - Opinie

sportservice.pl

Opinie (2036) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2682)

4 paź 2023
Natychmiastowa reakcja: po dokonaniu wpłaty - informacja mailowa o rozpoczęciu procedury. Na drugi dzień paczka w DPD blisko domu!
BS
Barbara S.
RUDA ŚLĄSKA

Szyszek brak, materiał który jest dodany aby zakryć stojak za mały, pień krzywy. Nie robi super efektu.

Opinie nt. sklepu sportservice.pl

23 gru 2023
Jest super towar zgodny z zamówieniem. Bardzo Szybka i fachowa realizacja oraz dostawa. Tak trzymać. Firma godna polecenia. Wszystko na piątkę z plusem.
Nie zawiodłem się. Profesjonalna i miła obsługa oraz doradztwo . Dobry kontakt .Towar zgodny z opisem oraz bardzo szybka wysyłka. Bardzo go polecam.
Bardzo ładny komplet, łatwy do montażu, aczkolwiek zabrakło 2 szt. Wkrętak do stolika. Reszta jest bez zarzutu. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam ☀️🥰
31 sty 2024
Hula hop mam dopiero kilka dni nie powiem że są efekty uważam że jest jeszcze za wcześnie. Ale na pewno napiszę po dłuższym użytkowaniu. Pozdrawiam.
10 maj 2024
Szybka realizacja zamówienia. Towar jeszcze nie rozpakowany ale mam nadzieję, że tym razem będzie bez usterek tech.Polecilam sklep sąsiadom.
7 lis 2023
Zadowolenie z zakupionego towaru,tylko jak piszecie że od 399zl przesyłka gratis to dlaczego jest dodatkowa opłata za dostarczenie przesyłki
24 sty 2024
Super sklep, szybka dostawa, to już drugie legowisko kupione w tym sklepie, piesek ma dwa bo takie świetnie i za taką super cenę
Dostawa dzień po złożemiu zamówienia😀 Paczka bardzo dobrze zapakowana.Przedmiot porządnego gatunku😀. Dziękuję, będę Was polecać.
12 maj 2024
Produkt godny zakupu, materiał spełnia zadanie . Na dole posiada ściągacz zamykający kosz . Polecam Wszystko zgodne z opisem
Bardzo atrakcyjne ceny Skusiły mnie niskie ceny produktów ale jakość jest też bardzo dobra. Udany zakup. jestem zadowolona.
Szybka dostawa, zgodna z zamówieniem. Pokrowce super, pasują idealnie, dokładnie takie jak na stronie. Polecam serdecznie.
15 maj 2024
Pozytywna .Reklamacja zagubienia przez kuriera kartonu z elementami do skręcenia parasola rozpatrzona pozytywnie .Polecam.
10 sty 2024
Jesteście solidną firmą internetową przesyłka przyszła według opisu i na czas dziękuję napewno skorzystam z waszych ofert

Kurtyna led

Zamawiałam dwukrotnie, szybka realizacja, dobrze zapakowane, bardzo przystępne ceny i możliwość darmowej wysyłki. Polecam
Pomysł sejfu w książce jest rewelacyjny, wykonanie też. Proponowałabym jakieś blokujące zapięcie do wierzchniej okładki.
Szybko zrealizowane zamówienie. Bańki wyglądają całkiem dobrze na pierwszy rzut oka, póki co jeszcze nie rozpakowane.
Szybkość i pewność realizacji. Szkoda, że nie widziałam na zdjęciu, że pokrywka ma inny kolor niż reszta kubka.
DOBRY POMYŚL NA ODBIÓW W ŻABCE. NIE MUSZĘ CZEKAĆ W DOMU NA KURIERA. sKLEP JEST DŁUGO OTWARTY . JEST SUPER!!!!!

Krzesła prezentują się super i są…

Krzesła prezentują się super i są wykonane staranne i solidne ! Jestem mega zadowolona i mogę polecić każdemu.
6 lut 2024
Wiaderka przydatne, szybka wysyłka. Jedyne co można byłoby wprowadzić to pokrywki do tych wiaderek. Pozdrawiam.