sportservice.pl- Logo - Opinie

sportservice.pl

Opinie (2036) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2682)

4 paź 2023
Natychmiastowa reakcja: po dokonaniu wpłaty - informacja mailowa o rozpoczęciu procedury. Na drugi dzień paczka w DPD blisko domu!
BS
Barbara S.
RUDA ŚLĄSKA

Szyszek brak, materiał który jest dodany aby zakryć stojak za mały, pień krzywy. Nie robi super efektu.

Opinie nt. sklepu sportservice.pl

bardzo szybka realizacja, towar zgodny z zamówieniem, solidne potraktowanie klienta. SUPER! I POLECAM!!!!
1 paź 2023
Materiał jest super bo nie za cienki jak kiedys kupiłam i na moje krzesła górą za duże ale sobie wszylam.
22 maj 2024
Bardzo szybka dostawa mimo, że mieszkam w małym miasteczku. Produkt sprawny i spełnia moje oczekiwania
Wszystko super Nadane błyskawicznie Szkoda tylko że Pocztexem- szło, szło, szło, aż po 6 dniach doszło🤨
22 lis 2023
Szeroki wybór asortymentu. Towar zgodny z opisem i zdjęciem. Dobrze zapakowany plus szybka wysyłka.
26 lis 2023
Wszystko super, choinka piękna a dostawa na drugi dzień 😍
Szybka dostawa. Towar (choinka) dobrej jakości.
16 lis 2023
ładnie wykonane świeczniki
4 lis 2023

Jest super

Polecam bardzo.
Przesyłka szybką, towar całkowicie zgodny z opisem i dobrej jakości. Wszystko w porządku, polecam.
Pojemniczki do lodówki są mało stabilne po włożeniu jajek zwieszają się,jestem średnio zadowolona.
8 maj 2024

Klatka dla psa

Dostarczona szybko klatka dla zwierząt doskonale się sprawdza, pies korzysta ze swojego azylu.
24 maj 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia konkurencyjne ceny. Bardzo dobra komunikacja ze sklepem
Polecam lecz mam drobne uwagi typu w stole przyszły mi niektóre elementy o złych wymiarach
12 maj 2024
Świetnie Zakupy polecam przedmiot doszedł zgodnie z opisem polecam zakupy z tej stronki.

Po zmontowaniu regału okazało się że to wyrób solidny i nie musi być mocowany do ściany
26 sty 2024
Nie znając sklepu zaryzykowałam zamówienie ale na szczęście wszystko przebiegło OK :-)
14 lis 2023
Wszystkie produkty dotarły błyskawicznie. Są w dobrej cenie i dobrej jakości – polecam
13 maj 2024
Wszystko zgodne z opisem i szybką wysyłką. Jakość i cena sobie odpowiadają. Polecam
Nie zepsujcie tego co robicie a mianowicie: dostawa szybka , obsługa profesjonalna.