sportservice.pl- Logo - Opinie

sportservice.pl

Opinie (2032) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2677)

4 paź 2023
Natychmiastowa reakcja: po dokonaniu wpłaty - informacja mailowa o rozpoczęciu procedury. Na drugi dzień paczka w DPD blisko domu!
BS
Barbara S.
RUDA ŚLĄSKA

Szyszek brak, materiał który jest dodany aby zakryć stojak za mały, pień krzywy. Nie robi super efektu.

Opinie nt. sklepu sportservice.pl

7 sie 2024
3 sie 2024
2 sie 2024
10 lip 2024
Szybki zakup i wysyłka. Zakupiony towar produkcji Springos był kiepskiej jakości i uszkodzony. Po wymianie reklamacyjnej nadal minimalnie uszkodzone elementy.
28 cze 2024
Łatwość przemieszczania że względu na obrotowe końcówki nóżek. Byłoby dobrze, gdyby produkt mógł być na dworze także zimą, był odporny na wilgoć. Mogłyby poduszki być większego rozmiaru. Przydałby się pokrowiec, żeby chronił przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, kurzem.
15 lip 2024

kojec dla szczeniaczka

Zamówiłam kojec dla szczeniaczka . Przesyłka przyszła błyskawicznie , bo już na drugi dzień od złożenia zamówienia . Kojec zgodny z opisem , dobra jakość wykonania . Szczeniaczek już go polubił .
11 lip 2024
Szybka i profesjonalna obsługa.Zakupiony komplet 3 w jednym z technoratanu ,okazało się że jeden z elementów był wadliwy ,reklamacja załatwiona wzorowo. Daostarczono szybko element wymienny.
9 lip 2024
Cały proces nabycia zamówionego, przeze mnie, artykułu, przebiegł zgodnie z moimi oczekiwaniami. Terminowo i fachowo dostarczony, jakość zgodna z reklamą i opisem. Firma godna polecenia!
8 lip 2024
Zamówienie zrealizowane zgodnie z moimi oczekiwaniami. Bardzo szybka dostawa. Produkt dobrze zabezpieczony, dotarł bez żadnych uszkodzeń. Marka godna zaufania.
24 cze 2024
Zabrakło jednej gwiazdki w opinie, bo nie do końca uniwersalne. Musiałam zszyć po bokach bo byly za szerokie, ogólnie ładne, polecam
27 cze 2024
Dla mnie wszystko w jak najlepszym porządku, nie ma się do czego przyczepić. Szybko,sprawnie. Polecam .kazdemu. pozdrawiam..
14 lip 2024
transport: opakowanie nadawało się do wyrzucenia, gdyby nie taśmy rozsypałoby się; produkt poobijany
EG
29 cze 2024
Towar świetnej jakości, w bardzo dobrej cenie i szybką wysyłka - nic dodać nic ująć: polecam
8 lip 2024
Pokrętła duże plastikowe już pękły.Zrobcie wzmocnione metalemr,anie przyślijcie nowe.pozdro
3 lip 2024
Jest dobrze. Kontakt bardzo dobry. Sprawna obsługa czego więcej oczekiwać. Dziękuje.
15 lip 2024
Wszystkim polecam. Produkt zgodny z opisem. Jestem bardzo zadowolona z zakupu
MN
Maciej N.
Poznań
30 cze 2024
Wszystko OK. Szybka i sprawna realizacja zamówienia - towar zgodny z opisem.