sportservice.pl- Logo - Opinie

sportservice.pl

Opinie (2027) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2671)

4 paź 2023
Natychmiastowa reakcja: po dokonaniu wpłaty - informacja mailowa o rozpoczęciu procedury. Na drugi dzień paczka w DPD blisko domu!
BS
Barbara S.
RUDA ŚLĄSKA

Szyszek brak, materiał który jest dodany aby zakryć stojak za mały, pień krzywy. Nie robi super efektu.

Opinie nt. sklepu sportservice.pl

15 maj 2024
Tydzień temu zamawiałam od państwa piaskownice i do tej pory nie otrzymałam informacji zwrotnej o rozpoczęciu realizacji mojego zamówienia. Zależało mi na szybkiej dostawie, którą państwo oferowaliście.
26 kwi 2024
Złożone przeze mnie zamówienie w dalszym ciągu do mnie nie dotarło więc trudno wydać pozytywną opinię . Mam nadzieję że w końcu otrzymam to co zamówiłam, ale czas oczekiwania za długi .
5 lis 2023
Szybka i wygodna dostawa jednak pokrowce na krzesła okazały się fatalnie uszyte materiał marszczy się i ciągnie przez co psuje efekt estetyczności .całość wygląda żałośnie
MS
Marysia S.
Tarkowo Górne
13 maj 2024
Przesyłanie ankietę do oceny jeśli towar nawet nie jest gotowy i będzie mi dostarczony dopiero w przyszłym tygodniu. Takie ankiety wysyłajcie po dostarczeniu towaru.
23 gru 2023
Zamówiłam choinkę, która na zdjęciu wyglądała ładnie, niestety w rzeczywistości, było inaczej. Pomimo zwrotu do dnia dzisiejszego nie otrzymałam pieniędzy za towar.
Kwiaty na zdjęciach wyglądają na dużo większe tymczasem są malutkie i wprowadzają w błąd kupującego.Przesyłka za pobraniem jest za wysoki koszt .
Otwory gdzie są wkręcane sruby pokrzywione i porosciągane. Zestaw wygląda jakby był z ekspozycji rozkręcony i przekazany do klienta .
23 maj 2024
Nadal czekam na pozostałą część mojego zamówienia a sklep mi wysyła non stop przypomnienie żeby ocenić zamówienie jakaś porażka.
21 maj 2024
Zsynchronizować dostarczenie wysyłki z wysyłaniem emaila z prośbą o opinię.Bo co mam opiniować jak nie otrzymałem towaru?
23 lis 2023

Wciąć coś nie tak.

Dostarczajcie towar zgodnie z zamówieniem pisemnym i uzgodnieniami ustnymi. O opinie proście po załatwieniu sprawy.
10 maj 2024
Czekam już prawie tydzień czasu a paczka nie została jeszcze wysłana. To jest moim zdaniem kpina z klienta

Przysłać towar

Przysłać towar , to nie będę musiała interweniować na Pocztex.Do dzisiaj tj. 14.03.2024 nie mam towaru.
18 paź 2023
Pokrywki były tak mocno ze sobą sklejone, że przy próbie rozdzielenia dwie z sześciu uległy zniszczeniu.
Długi czas oczekiwania niekompletne zamówienie i rysunek niedokładny źle rozrysowane i nie przjrzyscie
16 gru 2023

Światełka choinkowe mialły inny kolor…

Światełka choinkowe mialły inny kolor niż te które zamówiłam ,po napisaniu mailanie było odpowiedzi.
20 lis 2023
Ogólnie choinka jest ok, ale troszkę jestem rozczarowana bo na zdjęciu wyglądała 100 razy lepiej
13 paź 2023

Reklamacja

Dostałam towar w innym kolorze niż zamawiałam chyba pakował moją paczkę daltonista
12 gru 2023
Nie przyszła przesyłka ani na g-maila nic nie przychodzi
11 paź 2023
To ze reklamacje trzeba wysylac na wlasny koszt
1. Paczka czekała na poczcie, nie została dostarczona pod adres. 2. W paczce brak kilku elementów.