sklep.zolta.pl

Opinie (3065) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3065)

22 maj 2024
Obsługa klienta była uprzejma i pomogła mi z wyborem produktów. Czas dostawy był krótki, a jakość przeszła moje oczekiwania

27 maj 2024
Zakup dokonany 20 maja - informacja na stronie wysyłka 24h. Dzwoniąc w piątek tj 24 maja dostaję informację, że w sklepie są opóźnienia i wysyłka nastąpi dzisiaj czego potwierdzeniem ma być e-mail. E-maila nie ma. Dzwonię w poniedziałek 27 maja - po 2h oczekiwaniu na linii dostaję informację, że wysyłka wyjdzie dopiero dzisiaj. Proponuję zmienić informacje na stronie o datach wysyłki i pracownice wprowadzające klienta w błąd.

Opinie nt. sklepu sklep.zolta.pl

21 cze 2024
Krzesła, które zamówiliśmy są bardzo dobre, niestety w jednej z paczek brakowało dwóch elementów, łączących krzesła. Ani ze sklepem ani z producentem nie można się w żaden sposób skontaktować, by rozwiązać ten problem
30 maj 2024
Tablica dla dziecka przyszła uszkodzona, pęknięta półka. Niestety brak czasu na ponowne zamówienie, Dzień Dziecka niebawem. Jestem rozczarowa. Aczkolwiek przesyłka bardzo szybko przyszła.
27 maj 2024
Obsługa na 5 -niestety towar to makabryczne zero.Zablokowana strona wydruku podczas wyboru-i do dzisiaj-co doprowadza do złej decyzji.I to była nasza najgorsza z najgorszych decyzja
4 cze 2024
Czekam już ponad tydzień na zamówienie, żadnego odzewu ze strony sklepu żadnej odpowiedzi na emeil któryś z kolei ,porażka aż się boję czy wogole dostanę przesyłkę, nie polecam
5 cze 2024
Przesyłka kupiona celowo z droższą ale szybszą wysyłką została wysłana dopiero po prawie tygodniu - po moim kontakcie ze sklepem bo w innym przypadku pewnie trwałoby to dłużej
30 maj 2024
deklarowany czas dostawy a realny to żart - będę musiał zrezygnować z zamówienia - na infolinii informacja że dzisiaj wyjdzie, jutro wyjdzie a od tygodnia czekam i nie wyszło
31 maj 2024

Utrudniony kontakt telefoniczny i emailowy

Przez trzy dni próbowałem się dodzwonić na podany do kontaktu z firmą numer telefonu w sprawie błędu w fakturze i niestety nie było to możliwe. Zamówiony towar otrzymałem.
26 maj 2024
Lampy jednak nie ma, kontakt poprzez e-mail który trafił do spamu, zwrot środków poprzez przelew który przez tydzień nie dotarł. Tragedia.
22 cze 2024
Daje tylko 2 ,ponieważ nie doszło do skutku.Kurier chciał pieniądze a zostało zapłacone przelewem. Sprawa w toku
10 cze 2024

Bluza przyszła mokra i brudna

Bluza przyszła mokra, brudna z wadą przy rękawie. Była na prezent.. musieliśmy ją wyprać i pozszywać mankiet
1 cze 2024
Przesłać informacje dla odbiorcy z jakiego powodu paczka została anulowana.Trudny kontakt telefoniczny.
29 maj 2024
od 22.05 nie dostałem towaru. brak informacji zwrotnej o podjętej interwencji..... nie polecam zakupów.
27 maj 2024
Nie doreczono pod wskazany adres tylko do odbioru w sklepie ale z zakupu jestem zadowolony. Dziękuję
14 cze 2024
Stelaż super. Natomiast materiał jest za długi do stelaża. Po normalnym założeniu sięga do podłogi.
13 cze 2024

negatywny

nie ma kontaktu ze supportem kiedy chccialem anulować zamówienie nigdzie nie dostawałem odpowiedzi
1 cze 2024
Witam. Paczka przyszła niekompletna i brak odpowiedzi na moje zapytanie. Zależało mi na tej paczce?
19 cze 2024
Brak kontaktu, mimo napisania e-mail, telefonicznie nieosiągalni 😡w przesyłce brakowało śrub 😡
3 cze 2024
Jestem nękana mailami i smsami, żeby opłacić zamówienie, pomimo zakończenia transakcji.
20 cze 2024

Fatalnie w każdym aspekcie.

Brak kontaktu, brak wysyłali towaru, brak odpowiedzi na e-maile. Fatalnie
3 cze 2024
Towar przyszedł niekompletny, porysowany nie nadający sie do użytkowania