sklep.zolta.pl

Opinie (2987) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2987)

22 maj 2024
Obsługa klienta była uprzejma i pomogła mi z wyborem produktów. Czas dostawy był krótki, a jakość przeszła moje oczekiwania

27 maj 2024
Zakup dokonany 20 maja - informacja na stronie wysyłka 24h. Dzwoniąc w piątek tj 24 maja dostaję informację, że w sklepie są opóźnienia i wysyłka nastąpi dzisiaj czego potwierdzeniem ma być e-mail. E-maila nie ma. Dzwonię w poniedziałek 27 maja - po 2h oczekiwaniu na linii dostaję informację, że wysyłka wyjdzie dopiero dzisiaj. Proponuję zmienić informacje na stronie o datach wysyłki i pracownice wprowadzające klienta w błąd.

Opinie nt. sklepu sklep.zolta.pl

2 wrz 2024
Produkt nie zgadza sie z opisem dostepnym na stronie : "Co sprawia, że nasze hamaki są jedyne w swoim rodzaju? ✅W przeciwieństwie do konkurencji nasz hamak posiada prostą poprzeczkę z litego drewna ✅W hamakach konkurencji sznurki często wycierają się przy belce. Nasz hamak posiada zaoblone otwory na sznurki w poprzeczce ✅Kolory hamaków konkurencji są blade i wytarte. Nasze hamaki cechują się żywymi, nasyconymi kolorami i gęstością materiału! ⏩Te cechy sprawiają, że nasze hamaki są bezpieczne w użytkowaniu i posłużą Ci przez wiele lat! " Po pierwsze poprzeczka nie jest z litego drewna tylko z drewna klejonego. Po drugie otwory w poprzeczce nie sa absolutnie zaoblone co spowoduje szybkie wytarcie sie sznurkow. Po trzecie material jest słabej jakości. Do tego firma nie odpisuje na maile z reklamacją.
25 sie 2024
Bardzo długo czekam na wysyłkę, brak kontaktu na mail i z kurierem. Na stronie była informacja o paczkomacie, przez jej zaznaczenie czekam ponad tydzień już a przesyłki nie ma
Niestety nie jestem zadowolony z zakupu lampki choinkowe które kupiłem są spalone drugie lampki nie da się włożyć do kontaktu bo jeden bułeczki jest dłuższy drugi krótszy
22 sie 2024
Jeśli nie macie towaru na stanie, to nie ogłaszajcie go na stronie! Kupiłam i okazało się, że nie jest dostępny towar.
27 sie 2024
Słaba jakość, brzydki zapach, produkt wygląda inaczej niż na zdjęciach
26 sie 2024
26 sie 2024
21 sie 2024
18 sie 2024
6 sie 2024
Brak wysyłki w ciągu 24h. Po kontakcie ze sklepem Pani nie była w stanie powiedzieć czy lampa jest czy nie ma na magazynie. Miała oddzwonić kolejnego dnia. Po tygodniu przesyłka została nadana a ja uprzedzałam, że wyjeżdżam i nie będzie mnie pod tym adresem chciałam ten adres zmienić ale niestety Pani nie oddzwoniła. Brak szacunku do klienta.
21 lip 2024
Na chwilę obecną tylko jedna gwiazdka. Zamówienie dotarło po interwencji , po tygodniu, a reklamują się z szybką wysyłką 24 godz. Zamówione dwie jednakowe ławki, otrzymane każda inna. Czekam na odpowiedź i naprawienie pomyłki, wtedy zmienię opinię
26 lip 2024
Niestety zamówiłam fotel w piątek i nie dostałam żadnej informacji do wtorku aż w końcu moje zamówienie zostało anulowane z powodu braku na stanie. W momencie zamówienia fotel był dostępny po kilku dniach okazało się że jednak nie. Nie polecam.
1 sie 2024
Niestety, mimo opłacenia zamówienia w tym samym momencie, otrzymałam kiła maili o nie opłaconym zamówieniu, mimo że zamówienie zostało dostarczone z brakami. Zamówiony towar nie został dostarczony w pełnym zakresie zamówienia
5 sie 2024
Nie otrzymałam kompletnego zamówienie, brak kontaktu z firmą. Nie polecam!!! Dział reklamacji bardzo nie miły ,nikt nie jest zainteresowany współpracą wyjasnieniem. Nie otrzymałam brakujących elementów.
23 lip 2024
Jedno z krzeseł które mi przysłaliście ma wadliwe nogi, wysłałem już do was e-mail z tą informacją i zdjęcie. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, wstyd. Nie tak się traktuje klientów
21 lip 2024
Sprzedają używany, brudny, chiński sprzęt. Wózek do przewożenia paczek był postrzępiony, brudny i zardzewiały.
9 sie 2024
Prosze o kontakt telefoniczny brak dostawy na juz 795 851 034