sklep.zolta.pl

Opinie (3002) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3002)

22 maj 2024
Obsługa klienta była uprzejma i pomogła mi z wyborem produktów. Czas dostawy był krótki, a jakość przeszła moje oczekiwania

27 maj 2024
Zakup dokonany 20 maja - informacja na stronie wysyłka 24h. Dzwoniąc w piątek tj 24 maja dostaję informację, że w sklepie są opóźnienia i wysyłka nastąpi dzisiaj czego potwierdzeniem ma być e-mail. E-maila nie ma. Dzwonię w poniedziałek 27 maja - po 2h oczekiwaniu na linii dostaję informację, że wysyłka wyjdzie dopiero dzisiaj. Proponuję zmienić informacje na stronie o datach wysyłki i pracownice wprowadzające klienta w błąd.

Opinie nt. sklepu sklep.zolta.pl

9 sie 2024
Prosze o kontakt telefoniczny brak dostawy na juz 795 851 034
25 lip 2024
Brał asortymentu pomimo wystawionych towarów w sklepie
23 lip 2024
Krzesła krzywe to mało powiedziane .. Masakra jakaś
15 sie 2024
Towar niezgodny z zamówieniem.
25 lip 2024
Towar nie zgodny z opisem
18 sie 2024
5 sie 2024
31 lip 2024
31 lip 2024
24 lip 2024
8 lip 2024

Nie polecam!

Zakupy w tym sklepie to jakaś pomyłka! Pierwszy i ostatni raz. Kontakt tragiczny! Zamówiłam hamak na stelażu i fotel typu kokon, z przedpłatą (blisko 900 zł), a przesłali mi markizę boczną i sam stelaż pod hamak. Nie ma możliwości zgłosić reklamacji. Pod numery telefonu nie można się dodzwonić, na maile nie odpowiadają. Finalnie napisałam też do biura firmy, odpisano mi że przekażą sprawę do działu reklamacji i na tym kontakt się urwał. Sprawę zgłoszę na policję, bo jest to ewidentna próba oszustwa z ich strony. Nie polecam!
10 lip 2024

Wysłali zły produkt i brak kontaktu

Wysłali zły produkt, telefonów nikt nie odbiera ponieważ jak twierdzą mają za dużo zamówień, obstawiam, że raczej chodzi o ilość zwrotów. Twierdzą, że klipsy o wymiarach 9,5mm/8mm to to samo co 8,5mm/8mm bo przecież wsl=8 to wsl=8...i nie wiedzą w czym problem, na prośbę o wysłanie prawidłowego produktu i etykietę do zwrotu błędnego nie otrzymałam już odpowiedzi. W zdjęciach to co zamówiłam vs to co otrzymałam...ale to przecież tylko 1mm różnicy...załamka
27 cze 2024
Odradzam stanowczo Firma wysłała mi stelaż do huśtawki ogrodowej za ponad 700zł. Po rozpakowaniu okazało się że brak 2 drobnych elementów co uniemożliwia montaż. Zgłosiłem reklamację. Wtedy okazało się, że firma nie odbiera telefonów, na maile odpowiada lakonicznie lub wcale. Od tygodnia czekam na jakąkolwiek reakcję, dzieci płaczą, bo nie ma huśtawki. Masakra.
2 lip 2024
Właśnie zgłosiłem sprawę do rzecznika praw konsumenta. Zamówienie opłacone a sklep wysyłan info, że nie opłaciłem i nie rezerwują już towaru. Czyli także nie wyślą. Wysłałem maile na każdy dostępny adres, telefonicznego kontaktu brak. Trzymajcie się od nich z daleka.
1 lip 2024
Nie mam informacji o zwróconym produkcie, który został odebrany 10 dni temu. Kontakt ze sklepem niemożliwy!!! nie odbierają telefonów i nie odpisują na maile! produkt za kilkaset zł . Nie polecam!!!
10 lip 2024

Brak zwrotu wpłaty, brak kontaktu

Zakupione body okazały się za duże. Wypełniłam formularz zwrotu i odesłałam produkt. Mija 2 miesiąc bez zwrotu pieniędzy. Kontakt zerowy telefonów niw odbierają, nie odpisują na maile. Oszuści. W dodatku numer, który podali w mailu od biura zwrotu należy do zupełnie innej firmy. Trzeba się 2 razu zastanowić zanim siw coś od nich kupi. Produkt też chińskiej jakości.
9 lip 2024
Nie polecam zakupu Wózka magazynowo platformowo towarowowego 90x50 300KG jakość straszna, plyta transportowa całą postrzępiona, rączka wózka farba uszkodzona do gołej blachy, rama wózka źle pospawana i pękła pod obciążeniem 50 kg. MEGA Chinskie badziewie. Wysłałem emaila ze zdjęciami i opise i brak odpowiedzi że strony sklepu.
16 lip 2024

Bateria umywalkowa i korek

Zakupiona bateria złota, to zwykły plastik. Ciągle są na niej widoczne plamy. Korek złoty do umywalki typu clik clak, od razu zepsuł się przy montażu. Pękł. Na zdjęciach bateria umywalkowa wyglądają inaczej niż w rzeczywistości, jakby to nie był ten sam produkt.
17 lip 2024
UWAGA UWAGA UWAGA ta firma to DRAMAT ‼️‼️‼️‼️ Dostałam przesyłkę -3 krzesła jedno w innym odcieniu Wszystkie pościerane i brudne Brak kontaktu tel i nie odpisują na emaila NIE ZAMAWIAJCIE Z TEGO SKLEPU

Uszkodzony produkt

Kupiłem dwukrotnie ten sam produkt (piżama kigurumi przebranie królik) I dwa razy produkt przyjechał z uszkodzonym zamkiem. Ktoś tu ewidentnie leci w chuja i świadomie sprzedaje uszkodzone produkty..