sklep.zolta.pl

Opinie (3002) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3002)

22 maj 2024
Obsługa klienta była uprzejma i pomogła mi z wyborem produktów. Czas dostawy był krótki, a jakość przeszła moje oczekiwania

27 maj 2024
Zakup dokonany 20 maja - informacja na stronie wysyłka 24h. Dzwoniąc w piątek tj 24 maja dostaję informację, że w sklepie są opóźnienia i wysyłka nastąpi dzisiaj czego potwierdzeniem ma być e-mail. E-maila nie ma. Dzwonię w poniedziałek 27 maja - po 2h oczekiwaniu na linii dostaję informację, że wysyłka wyjdzie dopiero dzisiaj. Proponuję zmienić informacje na stronie o datach wysyłki i pracownice wprowadzające klienta w błąd.

Opinie nt. sklepu sklep.zolta.pl

10 lip 2024

Nie polecam

Towar niekompletny, kontakt z obsługą beznadziejny. Podany na stronie telefon nie działa a na maile odpowiadają chyba losowo, nadal czekam na odpowiedź.
3 lip 2024
brak kontaktu z biurem obsługi, towar nie pierwszej jakości widoczne uszkodzenia, że wypisana faktura i bark możliwości poprawienia. Porażka
BS
Beata S.
Jastrzebniki
26 cze 2024
Produkt byl uszkodzony, porysowania i konstrukcyjnie wadliwy. Dwa krzesła były po prostu wsadzone do kartonu, bez,żadnych zsbexpieczen.
14 lip 2024
Kolor żagla nie jest nawet podobny do beżu to kolor morelowy , zorientowałem się po rozłożeniu a to spowodowało że nie mogę go oddać.
12 lip 2024
Lustro ma mocowanie do ściany a zamawiałem na słupek. Zupełnie inny wzór lustra. Porysowane. Obraca się przy wietrze. Słabej jakości
8 lip 2024
Sklep sprzedaje towar, którego nie ma na stanie. Potem tylko niepotrzebne odkręcanie i zwroty gotówki na konto...
12 lip 2024
Nikt nie raczył odpisać na mojego meila telefonu nikt nie odbiera towar przyszedł inny niż zamawiałam
2 lip 2024
Oszuści za dychę wysyłają mnie kompletne zamówienia nie przyjmując zwrotów
20 cze 2024

Fatalnie w każdym aspekcie.

Brak kontaktu, brak wysyłali towaru, brak odpowiedzi na e-maile. Fatalnie
16 lip 2024
Brak kataktu źle wystawiona faktura nie kompletne zamówienie
24 cze 2024
Niestety siatka do trampoliny dotarła z małą dziurką
28 cze 2024
Doszedł do mnie towar inny inny niż na zdjęciach.
9 lip 2024
Zbyt długi czas oczekiwania na zamówiony towar
13 lip 2024
Nie otrzymałem zamówienia