tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (5949) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 530)

3 lis 2023
Od lat walczę z trądzikiem pomenopauzalnym! Chodziłam do wybitnych specjalistów dermatologów i kosmetologów. I nic!!! Kupowałam coraz to "nowsze i lepsze" specyfiki. I nic!!! Wydawałam ciężkie pieniądze. I nic!!! Aż nagle trafiłam na reklamę linii Sebio Państwa Firmy. Szaleństwo! Z tygodnia na tydzień lepiej! Produkty są rewelacyjne! Zostaję z Wami na zawsze! Pozdrawiam, Maria Walczak
MW
Maria W.
Wrocław

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

10 sty 2024

5/5

Jestem zadowolona, zamówienie przyszło w dwa dni. Uwielbiam markę Tołpa, jakość kosmetyków jest zawsze na najwyższym poziomie. Ceny są na normalnym poziomie. Zamówiłam po raz pierwszy sześć rodzajów pasy do zębów i dopiero będę testować, spodziewam się takiej samej jakości jak reszty kosmetyków :) Polecam

Krem matujący

Krem, który zamówiłam (2 opakowania) zmienił zapach. Niestety. We wcześniejszej wersji był praktycznie bez zapachu i to było super, a teraz pachnie dziecięcą gumą balonową. Cały dzień czuję ten zapach na twarzy. A jako, że jestem bardzo wrażliwa na zapachy to będę musiała poszukać nowego kremu.
Dziękuję, wszystko jest ok- zarówno terminy dostawy, jakość zabezpieczenia wysyłanych produktów. Same produkty są cudowne i godne polecenia i stosowania. Używam od dawna kosmetyki Państwa Firmy i jestem ogromnie zadowolona. Życzę dalszych sukcesów i mnóstwa zadowolonych klientów. Krystyna M.
MK
Maria K.
Oława
16 maj 2024
Kremy bardzo delikatne, nie uczulają, delikatny i przyjemny zapach, po aplikacji skóra jest miła w dotyku, ładnie pachnie, przekonałam się i będę stosować, poprawiają samopoczucie i wygładzają skórę po miesiącu stosowania wyraźna zmiana w moim przypadku
9 mar 2024
Już od dłuższego czasu stosuję kosmetyki Waszej Firmy... Jestem z nich bardzo zadowolona. Zaspakajają moje potrzeby i są dostosowane do mojej skóry, która niestety na wiele kosmetyków reagowała alergią....Polecam jak najbardziej i wystawiam 5 ..
14 kwi 2024
Na dzień dzisiejszy trudno mi jeszcze wystawić opinie na temat zamówionych produktów ,ale wydaje mi się że będzie dobrze .Dostawa szybka ,już zamówiłam następne rzeczy od was bo wierzę że wasze produkty rzeczywiście działają choć nie od razu

Opakowanie

Wszystko pięknie ładnie, produkty najwyższej jakości😍😍,ale wydaje mi się, że można pomyśleć nad bardziej proporcjonalnym opakowaniem. W dobie mocno proeko powinno się minimalizować produkcję niepotrzebnych śmieci (wypełniacze dużych opakowań).
23 maj 2024
Bardzo podobał mi się sposób, w jaki kosmetyki zostały zapakowane: bezpiecznie i estetycznie. Krótki termin realizacji zamówienia. Na pewno będę korzystała z tego typu zamówień. A kosmetyki? Po prostu świetne. Pozdrawiam Krystyna
23 maj 2024

Dziękuję, Tołpa

Zamówione kosmetyki są zawsze ładnie i bezpiecznie zapakowane. Dodatkowo za każdym razem znajduję próbki adekwatne do mojej cery i wieku. Wysyłka jest niemal natychmiastowa. Poza tym, oczywiście, jakość produktów nienaganna

Dziękuję!

Dziękuję, że istniejecie! Bije czołem za Wasze kosmetyki, za szybką dostawę, za te genialne promocje, które w dzisiejszych czasach dosłownie ratują portfel i przedewszystkim ratują twarz i ciało swą genialną jakością! ❤
Towar zgodny z zamówieniem, mały minus za czas dostawy, na stronie była informacja, że wysyłacie do 24 godzin, ja zamawiałam w środę rano, przesyłka dotarła w poniedziałek, a zamówione rzeczy potrzebowałam na niedzielę
Kosmetyki zamawiam lub kupuję nie po raz pierwszy są bez zarzutu jak dla mnie. Jestem zawsze zadowolona. Natomiast dostawa mogłaby być szybsza to tylko taki drobny szczegół. Polecam zakupy w Waszym sklepie. Pozdrawiam.
świetne kosmetyki, szybka przesyłka, jestem pod wrażeniem, szczególnie że nie znałam marki a kosmetyki zamówiła przyjaciółka mieszkająca w Portugalii. Szanowni Państwo czas wysłać Tołpę w świat. Zasługuje na to. :-)
28 maj 2024
Jestem zachwycona. Błyskawiczna dostawa, raz składałam reklamację, bowiem omyłkowo otrzymałam nie ten kosmetyk, za który zapłaciłam i reklamacja również została błyskawicznie i sprawnie rozpatrzona! GORĄCO POLECAM!
7 kwi 2024

Tołpa balsam i peeling trychologiczny

Używał dopiero tydzień ,balsam modelujący ma świetną konsystencję i szybko się wchłania,nie klei ,drażni mnie tylko zapach.Peeling truchologiczny to istna petarda ,po pierwszym użyciu zauważyłam zmianę na lepsze
Bardzo szyba dostawa, w gratisie próbka nowej odżywki do włosów. Produkty z Tołpy zaczęły być moimi must have - super nawilżają skórę, no i przede wszystkim są widoczne efekty po regularnym stosowaniu.
13 kwi 2024
Świetna obsluga, produkty najwyzszej jakosci. Dostawa byla opozniona doslownie chwile a mimo to dostalam mase gratisow, wlaściwie to gratisy przewyzszyly wartosc zamowienia. Swietna firma, polecam!
Szybko.sprawnie.Usprawniła bym dostawy tak,żeby kurier dostarczał zakupione produkty za pobraniem do domu klienta.Nie wszyscy mogą odebrać paczkę /trudności z chodzeniem\ nawet z pobliskiej Żabki.
20 kwi 2024
Bardzo pięknie opakowane, z miłością i dbałością. Kosmetyki, których używam, ze sprawdzonym składem są dla mnie bardzo dobre. Dziękuję, że w czasach bylejakości i szybkości, ktoś tak się stara 😘.
EK
17 maj 2024
Balsam wyszczuplający jest wspaniały - zapach, konsystencja, skład i efekty; również regenerujący krem-opatrunek do rąk zasługuje na najwyższa ocenę. Jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków.