tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (5949) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 530)

3 lis 2023
Od lat walczę z trądzikiem pomenopauzalnym! Chodziłam do wybitnych specjalistów dermatologów i kosmetologów. I nic!!! Kupowałam coraz to "nowsze i lepsze" specyfiki. I nic!!! Wydawałam ciężkie pieniądze. I nic!!! Aż nagle trafiłam na reklamę linii Sebio Państwa Firmy. Szaleństwo! Z tygodnia na tydzień lepiej! Produkty są rewelacyjne! Zostaję z Wami na zawsze! Pozdrawiam, Maria Walczak
MW
Maria W.
Wrocław

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

EK
17 maj 2024
Balsam wyszczuplający jest wspaniały - zapach, konsystencja, skład i efekty; również regenerujący krem-opatrunek do rąk zasługuje na najwyższa ocenę. Jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków.
Promocje, szybka dostawa, w ramach akcji promocyjnych warto do zamówienia dorzucać kilka próbek kosmetyków dla kupującego aby móc poznać inne kosmetyki oraz i zachęcić do ich kupienia.

POLECAM

Dopiero zaczęłam stosować ten produkt. Produkt ma lekką konsystencję i szybko się wchłania. Nad efektami muszę jeszcze trochę popracować. Opakowanie jest dość wydajne. A zapach cudny.
16 mar 2024

Super!!!

Kremy które zamówiłam...nie uczulają mnie.Po dłuższym stosowaniu tak jak jest w opisie widać efekty.Przesyłka szybko do mnie trafiła, solidnie i estetycznie zapakowane.POLECAM na 100%
krem do rąk - pięknie pachnie i cudownie nawilża dłonie. Krem na przebarwienia dopiero zaczęłam używać, więc musi upłynąć trochę czasu aby ocenić jego efekt. Bardzo dziękuję.
9 cze 2024
Jak zawsze szybko, bezproblemowo, profesjonalnie. A kosmetyki rewelacyjne. Polecam wszystkim, bo Tołpa to firma która dba o jakość swoich produktów i zdrowie konsumentów. Brawo Wy!
14 kwi 2024
jest OK, może tylko opisy sposobu użycia produktu mogłyby być dokładniejsze. np. czy można po użyciu serum do włosów , suszyć włosy suszarką od razu lub po pewnym czasie albo wcale
TOŁPA dermo face 40+ stimular krem przeciwzmarszczkowy jest dobry ( a nie możecie zrobić dla 50+ ? ) ten pod oczy przeciwzmarszczkowy dopiero zaczynam używać , zobaczymy ...
18 sty 2024
Jestem zachwycona! Od jakiegoś czasu używam kosmetyki Tołpa - do ciała, do włosów, do twarzy. Stwierdzam, że są genialne i większości Naturalne w 98%. Polecam jak najbardziej ❤️
23 kwi 2024
Pomimo niewielkiej pomyłki czyli wysłania innego produktu który miał bardzo podobne opakowanie. Oczywiście został mi przesłany właściwy produkt oraz gratis próbki nowej linii.
24 kwi 2024
Od dawna kupuję kosmetyki TOŁPY. Mam zaufanie do tej firmy.Oferta internetowa jest bogata, bardzo często są promocje. Produkty opisane wyczerpująco. Szybka wysyłka, polecam

Ulubiona marka

Ulubione kosmetyki w promocyjnych cenach. Na szczególną pochwalę zasługują produkty z serii sebio max. Delikatne działanie z efektem wow. Moja cera tego właśnie potrzebuje.
SS
Sabina S.
Czerwionka-Leszczyny
Jestem zadowolona z zakupów. Bardzo szybko przesyłka do mnie dotarła. Nie podobało mi się jednak, że na paczce był podany mój mail dużymi czarnymi pogrubionymi literami.
26 kwi 2024
szybka przesyłka, dobrze zapakowane produkty, pięknie pachną, nie uczulają (te szampony nie posiadają Cocamidoprophylu betainy, składnika, którego moja skóra nie toleruje)

POLECAM!

Kosmetyki zamawiam i używam od kilku lat! Nie było sytuacji, by paczka była uszkodzona, produkty rozlane. Nie było takich sytuacji. jestem wiernym klientem i fanką Tołpy.
Szybka dostawa, opakowanie które mogę ponownie wykorzystać. Przesyłka świetnie zabezpieczona, produkty które zamówiłam spełniają nasze oczekiwania. Uwielbiam tą markę !
Zamówienie, dostawa i zabezpieczenie preparatów - bardzo dobrze. Opakowanie, estetyka - również super. Skład preparatów po łacinie - 3 (bo musiałem używać translatora).
8 wrz 2024
Przesyłka dostarczona zgodnie z terminem na bieżąco bylam informowana o statusie.Bardzo miłe zaskoczenie pomimo że zamówiłam tylko jeden kosmetyk traktowano mnie super
20 maj 2024

Kosmetyki enzymatyczne

Krem enzymatyczny do ciała - piękny zapach i świetnie się wchłania Pianka do mycia twarzy - dobrze zmywa makijaż Produkty do stóp (peeling I maska - krem) bez zarzutu
Szybka realizacja! Niestety nie mogę ocenić wszystkich produktów oprócz dermo body i kremu do rąk, którym wystawiam piątkę, z uwagi na bardzo krótki czas użytkowania.