tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (5949) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 530)

3 lis 2023
Od lat walczę z trądzikiem pomenopauzalnym! Chodziłam do wybitnych specjalistów dermatologów i kosmetologów. I nic!!! Kupowałam coraz to "nowsze i lepsze" specyfiki. I nic!!! Wydawałam ciężkie pieniądze. I nic!!! Aż nagle trafiłam na reklamę linii Sebio Państwa Firmy. Szaleństwo! Z tygodnia na tydzień lepiej! Produkty są rewelacyjne! Zostaję z Wami na zawsze! Pozdrawiam, Maria Walczak
MW
Maria W.
Wrocław

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

Wszystko ok - intuicyjna strona, sprawna wysyłka, paczka dobrze zabezpieczona i to bez plastiku. Co do kosmetyków - za wcześnie, by oceniać skuteczność.
Wszystkie produkty są bardzo fajne, nie wszystkie jeszcze zostały użyte, ale ładnie pachną. Mam nadzieję że będą super jak pozostałe które zamawiałam.
1 kwi 2024
Polecam!! Bardzo dobre kosmetyki, jestem bardzo zadowolona z zakupów. W końcu coś mi się sprawdziło na mój trądzik z którym walczę od dłuższego czasu.
Szczególnie podoba mi się szampon do włosów przetłuszczających się. Rewelacyjny! Głowa nie swędzi, a włosy są o kilka dni puszyste, nie tłuszczą się!
Kosmetyki Państwa firmy nie tylko są świetne jakościowo, ale też działają jak podnosząca nastrój aromaterapia 🤓 Uwielbiam je, pozdrawiam serdecznie!
6 maj 2024

Na tak

Kosmetyki z linii Hydrativ spełniają wymagania mojej alergicznej skóry, utrzymują nawilżenie skóry na dobrym poziomie. W gruncie rzeczy są wydajne
KK

Atrakcyjne ceny, wysoka jakość.

Podobały mi się atrakcyjne ceny i wysoka jakość zakupionych kosmetyków, ich piękne kompozycje zapachowe, a także bezproblemowa obsługa zamówienia.
Różnorodny asortyment leków przydatny w moim przypadku. Przystępne ceny i z pewnością nie będą to moje ostatnie zakupy. Szybka wysyłka. Polecam 👍
23 maj 2024

To czego potrzebuję

odbiór w paczkomacie kiedy mam czas a nie oczekiwanie na kuriera kilka godzin szybka wysyłka Doskonale zabezpieczenie produktów Polecam każdemu

Polecam sklep

Doskonale opisane produkty, bardzo dobra jakość produktów i bardzo szybka realizacja zamówienia. Wszystko starannie zapakowane i zabezpieczone.

KOSMETYKI TOŁPA

Uwielbiam kosmetyki firmy Tołpa. Kremy , szampony odżywki peelingi. Wszystkie produkty wysokiej jakości i przestępnej cenie. Serdecznie polecam
Polecam zakup kosmetyków tej firmy.Bardzo dobra jakość.Kupuje od jakiegoś czasu i na pewno jeszcze nie raz skorzystam i kupię kosmetyki z Tołpy
AG

Uwielbiam Tołpa

Zamówienie idealnie zapakowane i wszystko zgodne z opisem. Mimo dużych promocji i zwiększonego ruchu zamowienie dotarło bardzo szybko. Polecam!
kosmetyki wysokiej jakości, naturalne, paczka zamówiona szybko dotarła, bardzo rzetelnie zapakowana. Firma pod każdym względem godna polecenia
12 maj 2024

Przesyłka

Miało być wysłane w ciągu 48 godz, a wysyłka trwała znacznie dłużej. Poza tym otrzymałam nie swoją fakturę. Zamówione kremy natomiast polecam

Profesjonalizm i kultura

Jasny i precyzyjny opis produktów. Prawdziwe informacje o skuteczności działania kosmetyków. Szybki i doskonale zorganizowany proces wysyłki.
18 lut 2024
Szybka dostawa. Powiadomienie o terminie dostawy zamowionego towaru.Towar nie uszkodzony. Odpowiadającą mi formą płatności. Z poważaniem.
AO
Anna O.
Płock
24 kwi 2024
Szybka dostawa, ekspresowa odpowiedź na reklamację i fajna rekompensata w postaci gratisowych próbek . Z pewnością ponownie dokonam zakupów.

Produkty Tołpa do pielęgnacji ciała…świetne na każdy czas w życiu kobiety ☺️

Produkty Tołpa do pielęgnacji ciała towarzyszą mi od kilku lat nawet w szczególnym czasie ciąży dbały o moją skórę i radziły sobie świetnie.
Krem doskonały, świetnie się wchłania, przyjemnie, delikatnie pachnie, bardzo dobrze działa na skórę - już po pierwszym użyciu widać efekt.