tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (5949) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 530)

3 lis 2023
Od lat walczę z trądzikiem pomenopauzalnym! Chodziłam do wybitnych specjalistów dermatologów i kosmetologów. I nic!!! Kupowałam coraz to "nowsze i lepsze" specyfiki. I nic!!! Wydawałam ciężkie pieniądze. I nic!!! Aż nagle trafiłam na reklamę linii Sebio Państwa Firmy. Szaleństwo! Z tygodnia na tydzień lepiej! Produkty są rewelacyjne! Zostaję z Wami na zawsze! Pozdrawiam, Maria Walczak
MW
Maria W.
Wrocław

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

3 cze 2024
Dostawa zgodna z zamówieniem i szybka dostawa.Kosmetyki waszej firmy bardzo dobrze wpływają na moją cerę, jestem z nich bardzo zadowolona.
27 paź 2023
Sól borowinowa do kąpieli. Już kiedyś nabyłam i chciałam powtórzyć odnowę. Tylko jest jej strasznie mało na kąpiel, zwłaszcza w wannie.
Prosta obsługa strony internetowej i składanie zamówienia, odpowiednie zabezpieczenie zamówionego towaru, realizacja zamówienia o czasie.
3 mar 2024
Dobra jakość za rozsądną cenę. Skuteczne i wydajne produkty. Dobry kontakt ze sprzedawcą. Szybka dostawa. Polecam i korzystam regularnie.
Zgodnie z opisem serum wypełniające plus 2 kremy… aczkolwiek wolałabym żeby ta ankieta przyszła po kilku tyg żebym lepiej widziała efekt
Doskonała jakość, szybka i bezproblemowa obsługa. Dobrze byłoby poprawić płynność działania strony internetowej, bo czasem się zacina.
14 maj 2024
Bardzo na plus to przeslanie informacji o opoznieniu wysylki i dodaniu gratisu z tego powodu. Kosmetyki jak zwykle najwyzszej jakosci
WW
Wieslawa W.
Brodnica
22 paź 2023
Sklep oferuje wiele produktów w bardzo dobrych cenach i świetnych jakościowo. Zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie. Polecam
Minus- za brak możliwości dokupienia próbek w cenie 0,50. Widniała na stronie taka możliwość, po wejściu niestety nie udawało się.
MS
25 lut 2024

Wysoka jakość

To, co zasługuje na podkreślenie, to szybkość realizacji zamówienia, wysoka jakość proponowanych kosmetyków, estetyczne opakowania.
4 maj 2024

Polecam!!!

Bardzo szybka dostawa. Towar zgodny z zamówieniem. Ładnie zapakowany. Miłym zaskoczeniem były próbki innych produktów. Dziękuję :)

Od lat kupuję produkty Tołpy za pośrednictwem sklepu internetowego. Szybki termin realizacji zamówienia i zawsze atrakcyjne ceny.
1 cze 2024
Najchętniej korzystam z szamponów i odżywek do wlosów i widzę dużą poprawę w wyglądzie moich włosów. Jestem zadowolona i polecam.

trudności z płatnościami

Miałam trudności z opłaceniem zakupów. Płatność za pierwszym razem nie powiodła się i całe zamówienie musiałam tworzyć od nowa...
19 maj 2024
Kosmetyki rewelacja.Najlepsza jest odżywka do włosów z efektem laminacji.Wlosy błyszczą jak po drogim zabiegu u fryzjera.Polecam
EK
Ewa K.
Przeworsk
Uwielbiam kosmetyki tołpa. Przy regularnym stosowaniu widać efekty. Moim nr 1 jest szampon przeciw wypadaniu. Polecam serdecznie
Zamówione kosmetyki spełniły moje oczekiwania, szczególnie krem do ciała, który użyłam po raz pierwszy okazał się rewelacyjny.
AZ
Anetta Z.
Gdańsk
Rewelacyjny produkt za niską cenę, ekspresowa wysyłka, świetny kontakt z obsługa, produkty bardzo dobrze zabezpieczone. Polecam
27 maj 2024
Doprecyzować grupy wiekowe Ja j stem 60+ i mam nadzieję na kosmetyki dobrane do mojego wieku Seniorów przybywa potrzeby rosną
Produkty są fantastyczne, opakowania są fantastyczne, sklep internetowy jest bardzo fajnie urządzony, same plusy dodatnie :)