tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (5971) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 557)

3 lis 2023
Od lat walczę z trądzikiem pomenopauzalnym! Chodziłam do wybitnych specjalistów dermatologów i kosmetologów. I nic!!! Kupowałam coraz to "nowsze i lepsze" specyfiki. I nic!!! Wydawałam ciężkie pieniądze. I nic!!! Aż nagle trafiłam na reklamę linii Sebio Państwa Firmy. Szaleństwo! Z tygodnia na tydzień lepiej! Produkty są rewelacyjne! Zostaję z Wami na zawsze! Pozdrawiam, Maria Walczak
MW
Maria W.
Wrocław

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

UI
Urszula I.
Bardzo duży wybór kosmetyków. Ostatnio używam tylko tej firmy. Bardzo szybka przesyłka i świetnie zapakowana.
Kosmetyki z dobrym składem po bardzo atrakcyjnej cenie (promocja). Sądzę, że jeszcze zamówię w tym sklepie.

Jak zawsze bardzo dobrze…

Bardzo dobry kontakt i profesjonalna obsługa. Produkty jak zawsze bardzo dobrej jakości i przystępnej cenie.

włosy

serum do włosów - to już kolejne opakowanie, teraz na przedwiośniu szczególnie potrzebne aby wzmocnić włosy.
5 maj 2024
jestem zadowolona z czarnej serii, na razie krótko używam więc trudno mówić ale chyba widać pierwsze efekty
10 cze 2024
Wszystko mi się podoba. Propozycje, tryb zamawiania i realizacja. Promocje super! Moje kosmetyki to TOŁPA!
20 maj 2024
Bardzo dobre produkty w przystępnej cenie. Polecam dobry stosunek ceny do jakości no i Polski producent .
GS
Grażyna S.
Wrocław
dla mnie kosmetyki Państwa firmy reprezentują bardzo wysoki poziom jakościowy i dlatego chętnie je kupuję.
Doskonała jakość, przystępna cena, szeroki asortyment. Dla mnie super, korzystam z produktów Tołpy od lat.
może większa różnorodność produktów do wymiany za punkty; i próbki te, co zamówiłam, a nie jakieś podobne;
16 maj 2024
Czas realizacji. Dostępnośc produktów hypoalergicznych, w drogeriach, nie wszystko jest dostępne. Polecam
10 mar 2024
Niezmiernie od dłuższego czasu zamawiam, super ,bardzo miła obsługa ,szybka dostawa,a kosmetyki Rewelacja
Bardzo dobre kosmetyki. świetnie nawilżają skórę suchą. Zamówiłam je kolejny raz i na pewno nie ostatni.
16 sty 2024
Dobre ceny produktów, możliwość darmowej dostawy, szybka wysyłka - same zalety. Na pewno będę korzystać.

Zakup

Chyba już nie wiele....niestety... Szybko przesłane, fajnie zapakowane. Dodane testery innych wyrobów.
Szybka realizacja zamówienia, profesjonalnie zapakowana przesyłka! Serdecznie polecam zakupy w Tołpa.pl
Podobają mi się cykliczne promocje,co pozwala mi zooszczędzić trochę kasy.Obsługa szybka bez zastrzeżeń
9 mar 2024
Cztelna strona , łatwość dokonania zakupu, szybka dostawa, przystępna cena. Czyli ogólnie bardzo dobrze

Szybka dostawa bardzo dobrych produktów

Szybka dostawa, wygodne formy dostawy do wyboru. Produkty bardzo dobrej jakości i w przystępnej cenie.
Szybkość realizacji zamówienia błyskawiczna, nie mam żadnych uwag, wszystko w jak najlepszym porządku.