tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (5971) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 557)

3 lis 2023
Od lat walczę z trądzikiem pomenopauzalnym! Chodziłam do wybitnych specjalistów dermatologów i kosmetologów. I nic!!! Kupowałam coraz to "nowsze i lepsze" specyfiki. I nic!!! Wydawałam ciężkie pieniądze. I nic!!! Aż nagle trafiłam na reklamę linii Sebio Państwa Firmy. Szaleństwo! Z tygodnia na tydzień lepiej! Produkty są rewelacyjne! Zostaję z Wami na zawsze! Pozdrawiam, Maria Walczak
MW
Maria W.
Wrocław

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

17 maj 2024
zawsze profesjonalnie i w miarę szybko, zawsze dorzucany jest jakiś prezent- i w końcu - zawsze jestem zadowolona :)
13 kwi 2024

Polecam!

Bardzo dobre, naturalne kosmetyki za przystępną cenę. Szczególnie polecam szampony i maskę do włosów efekt laminacji
22 paź 2023

Wszystko świetnie.

Jak zawsze wszystko w najlepszym porządku, szybka wysyłka, ekologiczne wypełnienie dobrze zabezpieczające zawartość.
20 sty 2024

Doskonałę

Doskonała jakość, cena więcej niż przystępna, dostawa (paczkomat) - ok. 24 godz. Innymi słowy: same dodatnie plusy.
17 maj 2024

Bardzo dobry produkt .

Produkt spełnia moje oczekiwania co do jakości i skuteczności . Natomiast pojemność mogłaby być większa niż 10 ml.
20 kwi 2024
Korzystam od wielu lat czasem kupując w sklepach stacjonarnych całokształt oceniam jako profesjonalny pozdrawiam
EW
Ewa W.
Badów Górny
1 cze 2024
dla mnie wszystko było jak najlepiej. Błyskawiczna dostawa, towar zgodny z oczekiwaniem, będę zachęcać znajomych
14 maj 2024
krem sos rewelacja super nawilża od zaraz, pozostałe na tłuszczyk w trakcie testowania ale dobrze się zapowiadają
6 kwi 2024
Dostawa zamówienia została zrealizowana bardzo sprawnie. zamówione kosmetyki spełniły wszystkie moje oczekiwania.
27 maj 2024
Szybka realizacja. Bardzo dobrze spakowane produkty. Brak plastiku przy zabezpieczeniu zamówienia to duży plus.
16 maj 2024

Dobra paczuszka

Miła niespodzianka to pasta wybielająca w prezencie dziękuję. Polecam zamawianie za pośrednictwem tej strony.

Jestem zachwycona!

Widzę efekty. Ciągle poszerzam swój zestaw o kolejne kosmetyki tej marki. Polecam znajomym. Kupuję na prezenty.
Szybka realizacja zamówienia a później równie szybka reakcja na małe problemy z dostawą zawinioną przez kuriera
3 lis 2023
Szampon jeden z najlepszych - włosy po nim są wyjątkowe, miękkie, lśniące i przyjemne podczas czesania - super!

Prośba

Moja prośba polega na tym, że przesyłka nie zostala odebrana ponieważ w zeszłym tygodniu nie było nas w domu.
EG
Ewa G.
Glucholazy
Wszystko mi się spodobało. Krem ,który zamówiłam ,opakowanie i szybkosc dostawy.Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
10 cze 2024
Dostawa szybka i sprawna, kosmetyki dobrze zabezpieczone, to z pewnością nieostatnie moje zakupy...- polecam!
Przesyłka przyszła bardzo szybko i w idealnym stanie. Same zakupy też przebiegły bez najmniejszego problemu.
UI
Urszula I.
Bardzo duży wybór kosmetyków. Ostatnio używam tylko tej firmy. Bardzo szybka przesyłka i świetnie zapakowana.
Kosmetyki z dobrym składem po bardzo atrakcyjnej cenie (promocja). Sądzę, że jeszcze zamówię w tym sklepie.