tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (5839) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 388)

3 lis 2023
Od lat walczę z trądzikiem pomenopauzalnym! Chodziłam do wybitnych specjalistów dermatologów i kosmetologów. I nic!!! Kupowałam coraz to "nowsze i lepsze" specyfiki. I nic!!! Wydawałam ciężkie pieniądze. I nic!!! Aż nagle trafiłam na reklamę linii Sebio Państwa Firmy. Szaleństwo! Z tygodnia na tydzień lepiej! Produkty są rewelacyjne! Zostaję z Wami na zawsze! Pozdrawiam, Maria Walczak
MW
Maria W.
Wrocław

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

27 sie 2024
Produkt jest moim totalnym faworytem jeśli chodzi o demakijaż ale opakowanie transportowe produktu masakra.. po co taki duży karton do jednej buteczki , i ta tona eko wypelnienia.. wymyślcie pakowanie bardziej eko ☺️
20 sie 2024
Nie dostalem jednego produktu za ktory zaplacilem to jedno , drugie - na dwoch produktach , za ktore zaplacilem jest napis " DARMOWA PROBKA "
7 sie 2024
Otrzymałam produkt ,którego nie zamawiałam. Zapłaciłam za drogie serum,a otrzymałam tani krem!
16 sie 2024
Zamiast zamówionego toniku,został mi przysłany płyn micelarny.
12 sie 2024
Produkty niezabezpieczone otworzone
1 wrz 2024
29 sie 2024
25 sie 2024
9 sie 2024
31 lip 2024

Solidna marka

Polska marka z produktami, które są eko. Składy są dobre. Podoba mi się sposób pakowania produktow. Usprawnilabym możliwość zakupu całych zestawów produktow z jednej serii. Aby była możliwość przeklikania z drop down nazw serii. Może mala zniżka na zakup wszystkich kosmetyków z danego zestawu. Można zrobić krótka ankietę, na podstawie której wyświetlała się lista kosmetyków do danej cery. Często taki zabieg marketingowy pozwala mi dobrać kosmetykni oszczędzić czas na przeszukiwanie opcji.
MG
Ma G.
8 lip 2024

Lubię ten sklep

Produkty z których korzystam są zawsze w ofercie. Szybka realicja zamówienia i dobra jakość idą w parze. Wolałabym tylko, żeby kremy do twarzy były w słoiczkach
18 lip 2024

Rozczarowanie…

Przy zamówieniu czterech produktów spodziewałam się próbek na kolejne z grupy. Zero inicjatywy sklepu. Krem do twarzy i serum ok. Jednak balsam do ciała Energia to nieporozumienie. Słaby zapach, lepka konsystencja i niezadowalające wchłanianie. Nie można go porównać z balsamem Spokój, który wspaniale pachnie i cudownie się wchłania.
1 sie 2024

Firmowe opakowanie robi robotę, produkt odpowiedni i spełniający moje oczekiwania.

Firmowe opakowanie robi robotę, estetycznie zapakowane produkty, jakość produktów i miło zaskoczyła mnie promocja na linię męską. Przyznam się, że zobaczyłem kosmetyki firmy TOLPA u znajomego, nie mogłem oprzeć się pokusie by nie spróbować. I kupiłem i jestem zadowolony.
7 lip 2024
Szybka przesyłka , dobry kontakt . Jesli chodzi o sam produkt Tołpa to kupiłam krem na zmarszczki męski który jest dobry jakościowo. Dobrze się wchłania ma delikatny zapach . Działanie na zmarszczki wymaga dłuższego stosowania to się nie wypowiem
9 lip 2024
Szampon przeciw wypadaniu jest łagodny dla skóry głowy. Nie wymaga odżywki. Nie wiem czy wpłynął na samo wypadanie raczej nie ale jest ok. Preparat do mycia twarzy „autentic” jest delikatny i spełnia oczekiwania, ma super skład
26 lip 2024
Kremy mają świetną konsystencję, zwłaszcza ten przenczony do porannej pielęgnacji, łatwo się rozprowadzają nie pozostawia tłustego filmu. Krem do rak rewelacyjny! Cudnie pachnie i szybko się wchlania.
16 lip 2024
Przesyłka dotarła szybko. Kosmetyki dobrze zabezpieczone. Krem pod oczy i na powieki zaskoczył mnie na plus.Delikatny , bardzo dobrze się wchłania i liczę na dobre efekty. Dziękuję i polecam
18 lip 2024
Brak informacji o skompletowaniu i wysyłce zamówienia .Poza tym wszystko było super, opakowanie zamówienia dobrze zabezpieczone, jestem bardzo zadowolona. Polecam innym klientom .
31 lip 2024

Uwielbiam produkty - TOŁPA

Bardzo lubię szampony, odżywki a obecnie swoją kolekcję wzbogaciłam o kremy i serum do twarzy i są... mega... delikatnie pachnące. Bardzo lubię produkty Tołpa :-)
23 lip 2024
Produkty Waszej firmy nie uczulają mnie.To dla mnie najważniejsze.Kosmetyki które zakupiłam są rewelacyjne i spełniają swoje zadanie na 100%👍DZIĘKUJĘ!