tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (5839) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 388)

3 lis 2023
Od lat walczę z trądzikiem pomenopauzalnym! Chodziłam do wybitnych specjalistów dermatologów i kosmetologów. I nic!!! Kupowałam coraz to "nowsze i lepsze" specyfiki. I nic!!! Wydawałam ciężkie pieniądze. I nic!!! Aż nagle trafiłam na reklamę linii Sebio Państwa Firmy. Szaleństwo! Z tygodnia na tydzień lepiej! Produkty są rewelacyjne! Zostaję z Wami na zawsze! Pozdrawiam, Maria Walczak
MW
Maria W.
Wrocław

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

10 lip 2024

Dobra jakosc, duzy wybor produktow

Szeroka gama oferowanych artykulow pielegnacyjnych; specjalnie dla kazdego wieku! Bardzo dobra jakosc produktow.
1 sie 2024
Bardzo szybka obsługa, ekologiczne opakowanie.Byłoby miło gdyby firma jako gratis dołączyła próbki produktów.
MK
Maria K.
Oława
4 lip 2024
Błyskawiczna realizacja, super kosmetyki, jestem bardzo zadowolona, nie mam żadnych uwag, życzę powodzenia
12 lip 2024
Duża wybór no I promocje. Do mojej cery nareszcie udało mi się dobrać odpowiednie kosmetyki. Polecam.
MS
31 lip 2024

Kosmetyki Tołpa używam już od dłuższego czasu jestem b.zadowolona dobrze nawilzają, oczyszczają
23 lip 2024

Super produkty

Bardzo dobre kremy na noc, świetnie nawilżają, niwelują drobne zmarszczki, super, bardzo polecam.
11 lip 2024
ekologiczne opakowanie, zmniejszyć liczbę opakowań dla produktu - tubka nie potrzebuje kartonika
27 lip 2024
Znakomitej jakości produkty nie muszą się bronić i udowadniać że są mega. Bardzo dobra jakość!
22 lip 2024
Kosmetyki mogłyby być ładniej zapakowane,w tym brzydkim pudełku,nie mogłam przekazać prezentu.
29 lip 2024
Produkty są doskonałe, zamówienie, wysyłka, sposób pakowania produktów bardzo profesjonalne.
11 lip 2024

Kosmetyki stosuje już 3 lata ale ostatnia seria to rewelacja polecam paniom po 65 roku zycia
22 lip 2024
Produkty są bardzo dobrej jakości, dostawa i zamówienie przebiegło pomyślnie i szybko.
16 lip 2024

Idealnie

Duży wybór towarów, atrakcyjne promocje, szybka wysyłka i świetny kontakt. Idelanie:)
23 lip 2024
Towar zgodnie z zamówieniem, szybka dostawa, kosmetyki dobrze zapakowane. Polecam
10 lip 2024
Szampon nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje jej swędzenia( jak inne szampony)
24 lip 2024
Zamówiłam kosmetyki, które już znam, więc tylko utwierdziłam się w moim wyborze.
TK
Teresa K.
Legionowo
17 lip 2024
Szybka realizacja zamówienia. Wspaniały sklep internetowy. Polecam wszystkim
9 lip 2024
Świetne produkty, do włosów, ciała i twarzy. Mam 53 lata, dla mnie rewelacja.
7 lip 2024
Pierwszy raz zamowilam kremy i nie będzie to ostatnie zamówienie 😊 Polecam 👍
18 lip 2024
Jestem zadowolona z tej marki. Lubię te produkty. Wysyłka też bez zarzutów.